ՀՀ վարչապետ Անդրանիկ Մարգարյանն այսօր ընդունել է Իրանի Իսլամական Հանրապետության արտաքին գործերի նախարար Մանուչեհր Մոթթաքիին և նրա գլխավորած պատվիրակությանը: Վարչապետը շնորհավորել է պարոն Մոթթաքիին Իրանի իսլամական հեղափոխության հաղթանակի 27-րդ տարեդարձի... մանրամասն »
ՀՀ վարչապետ Անդրանիկ Մարգարյանն այսօր շնորհավորել է ՀՀ առաջին վարչապետ, ՀՀ պետական և քաղաքական գործիչ Վազգեն Մանուկյանին` ծննդյան 60-ամյակի առթիվ, մաղթելով առողջություն և ի շահ մեր պետության ու ժողովրդի` արդյունավետ գործունեության բազում տարիներ:

Премьер-министр РА Андраник Маргарян сегодня принял Министра иностранных дел Исламской Республики Иран Манучехра Моттаки и возглавляемую им делегацию. Премьер-министр поздравил господина Моттаки с 27-й годовщиной победы Исламской революции в Иране, выразив... подробности »
Премьер-министр РА Андраник Маргарян сегодня поздравил первого Премьер-министра РА, государственного и политического деятеля РА Вазгена Манукяна с 60-летием со дня рождения, пожелав ему здоровья и долгих лет плодотворной деятельности на благо нашего государства и... подробности »