Ուրբաթ, 22 Հուլիսի 2005
ՀՀ վարչապետ Անդրանիկ Մարգարյանի որոշմամբ Հայկ Ճշմարիտյանն ազատվել է Հայաստանի Հանրապետության տրանսպորտի և կապի նախարարի տեղակալի պաշտոնից: Վարչապետի մեկ այլ որոշմամբ ՀՀ տրանսպորտի և կապի նախարարի տեղակալ է նշանակվել Վրույր Առաքելյանը: Համառոտ կենսագրական... մանրամասն »
Հուլիսի 24-ին ՀՀ վարչապետ Անդրանիկ Մարգարյանը աշխատանքային այցով կմեկնի Վրաստան: Ավելի քան մեկ ամիս առաջ կատարած իր նախորդ այցի ժամանակ Վրաստանի վարչապետի հետ ձեռք բերված պայմանավորվածության համաձայն, նա Ջավախքում աշխատանքային հանդիպում կունենա վարչապետ Զուրաբ... մանրամասն »
Այսօր տեղի է ունեցել ՀՀ կառավարության բարեգործական ծրագրերի համակարգման հանձնաժողովի հերթական նիստը, որը վարել է հանձնաժողովի նախագահ Ս. Տեր- Սիմոնյանը: Հանձնաժողովը քննարկել է 12 բարեգործական ծրագիր: Մասնավորապես, քննարկվել և հաստատվել են՝ «Հայաստան»... մանրամասն »

Решением Премьер-министра РА Андраника Маргаряна Айк Чшмаритян освобожден от должности заместителя Министра транспорта и связи Республики Армения. Другим решением Премьер-министра заместителем Министра транспорта и связи РА назначен Вруйр Аракелян.... подробности »
Сегодня состоялось очередное заседание комиссии по координации благотворительных программ Правительства РА, которое вел председатель комиссии Симон Тер-Симонян. Комиссия рассмотрела 12 благотворительных программ. В частности, были обсуждены и утверждены... подробности »
24 июля Премьер-министр РА Андраник Маргарян с рабочим визитом посетит Грузию. Согласно договоренности, достигнутой между премьер-министрами двух стран более месяца назад во время предыдущего визита Премьер-министра РА в Грузию, в Джавахке состоится рабочая... подробности »