Չորեքշաբթի, 25 Փետրվարի 2026
Փոխվարչապետ Տիգրան Խաչատրյանը ընդունել է «Ֆրանսիայի ձեռնարկությունների շարժում» կազմակերպության (MEDEF) պատվիրակությանը
Փոխվարչապետ Տիգրան Խաչատրյանն այսօր ընդունել է «Ֆրանսիայի ձեռնարկությունների շարժում» կազմակերպության Հարավային Կովկասի երկրների խմբի նախագահ Գոթիե Ռիկորի գլխավորած պատվիրակությանը: Հանդիպմանը ներկա էր նաև Հայաստանում Ֆրանսիայի արտակարգ և լիազոր դեսպան... մանրամասն »
Ընտրությունների հուսալի և վստահելի կազմակերպումը մնում են Հայաստանի Կառավարության հիմնարար և շարունակական քաղաքական հանձնառությունը. Արայիկ Հարությունյան
Վարչապետի աշխատակազմի ղեկավար Արայիկ Հարությունյանը մասնակցել է «Բարեփոխումների խթանում՝ Հայաստանում ընտրական համակարգերի թափանցիկ և ներառական կառավարման նպատակով» (ARTEMIS) ծրագրի շրջանակում անցկացվող միջոցառմանը: Միջոցառմանը մասնակցել են նաև Հայաստանում... մանրամասն »
Արայիկ Հարությունյանը հանդիպում է ունեցել Ավտոսպորտի միջազգային ֆեդերացիայի (FIA) գլխավոր քարտուղարի հետ
Վարչապետի աշխատակազմի ղեկավար Արայիկ Հարությունյանը հանդիպում է ունեցել Ավտոսպորտի միջազգային ֆեդերացիայի (FIA) գլխավոր քարտուղար Վալերիո Լաչիզիի գլխավորած պատվիրակության հետ: Արայիկ Հարությունյանը կարևորել է Ավտոսպորտի միջազգային ֆեդերացիայի հետ... մանրամասն »

Вице-премьер Тигран Хачатрян принял делегацию французской организации «Движение предприятий Франции» (MEDEF)
Вице-премьер Тигран Хачатрян принял сегодня делегацию во главе с руководителем группы стран Южного Кавказа организации «Движение предприятий Франции» (MEDEF) Готье Рикором. На встрече присутствовал также Чрезвычайный и Полномочный посол Франции в Армении Оливье... подробности »
Организация надежных и заслуживающих доверия выборов остается фундаментальным и неизменным политическим обязательством правительства Армении: Араик Арутюнян
Руководитель аппарата премьер-министра Араик Арутюнян принял участие в мероприятии в рамках программы «Продвижение реформ для прозрачного и инклюзивного управления избирательными системами в Армении» (Advancing Reforms for Transparent and Inclusive Management of Electoral Systems in Armenia, ARTEMIS). В... подробности »
Араик Арутюнян провел встречу с генеральным секретарем Международной автомобильной федерации
Руководитель аппарата премьер-министра Араик Арутюнян провел встречу с делегацией во главе с генеральным секретарем Международной автомобильной федерации (FIA) Валерио Иачиззи (Valerio Iachizzi). Араик Арутюнян подчеркнул важность сотрудничества с FIA в содействии развитию... подробности »