Չորեքշաբթի, 17 Դեկտեմբերի 2025
Տեղի է ունեցել հարկային վարչարարության արդյունքում քրեական վարույթների նախաձեռնման պրակտիկայի վերաբերյալ քննարկում
Այսօր փոխվարչապետ Տիգրան Խաչատրյանի գլխավորությամբ տեղի է ունեցել հարկային վարչարարության արդյունքում քրեական վարույթների նախաձեռնման պրակտիկայի վերաբերյալ քննարկում։ Քննարկմանը մասնակցել են շահագրգիռ պետական գերատեսչությունների, ինչպես նաև մասնավոր հատվածը... մանրամասն »
Կայացել է Հայաստանի Հանրապետության և Ռուսաստանի Դաշնության միջև տնտեսական համագործակցության միջկառավարական հանձնաժողովի նիստը
Երևանում Հայաստանի Հանրապետության փոխվարչապետ Մհեր Գրիգորյանի և Ռուսաստանի Դաշնության Կառավարության նախագահի տեղակալ Ալեքսեյ Օվերչուկի համանախագահությամբ կայացել է Հայաստանի Հանրապետության և Ռուսաստանի Դաշնության միջև տնտեսական համագործակցության միջկառավարական... մանրամասն »

Среда, 17 Декабрь 2025
Состоялось обсуждение относительно практики возбуждения уголовных дел в результате нарушений налогового законодательства
Под председательством вице-премьера Тиграна Хачатряна сегодня состоялось обсуждение относительно практики возбуждения уголовных дел в результате нарушений налогового законодательства. В обсуждении приняли участие представители заинтересованных государственных... подробности »
Состоялось заседание Межправительственной комиссии по экономическому сотрудничеству между Российской Федерацией и Республикой Армения
В Ереване под совместным председательством Вице-премьер-министра Республики Армения Мгера Григоряна и Заместителя Председателя Правительства Российской Федерации Алексея Оверчука состоялось очередное, 24-е заседание Межправительственной комиссии по экономическому... подробности »