Երկուշաբթի, 15 Դեկտեմբերի 2025
Իրականացվող բարեփոխումներն ամրապնդում են ընտրական գործընթացները և հանրային վստահությունը դրանց նկատմամբ. Արայիկ Հարությունյան
ՀՀ վարչապետի աշխատակազմի ղեկավար Արայիկ Հարությունյանը ՀՀ կենտրոնական ընտրական հանձնաժողովում ներկա է գտնվել համագործակցության հուշագրի ստորագրման արարողությանը: Համագործակցության հուշագիրը ստորագրել են ԿԸՀ նախագահ Վահագն Հովակիմյանը և Միավորված ազգերի... մանրամասն »
Արայիկ Հարությունյանը Գավառի մշակույթի կենտրոնում հանդիպում է ունեցել տեղահանված անձանց հետ
ՀՀ վարչապետի աշխատակազմի ղեկավար Արայիկ Հարությունյանը դեկտեմբերի 13-ին Գավառի մշակույթի կենտրոնում հանդիպել է Ղարաբաղից տեղահանված անձանց հետ, որոնք բնակություն են հաստատել Գավառում ու հարակից բնակավայրերում: Հանդիպմանը մասնակցել են նաև Կառավարության շահագրգիռ... մանրամասն »

Понедельник, 15 Декабрь 2025
Проводимые реформы укрепляют избирательные процессы и доверие к ним со стороны общества: Араик Арутюнян
Руководитель аппарата премьер-министра Араик Арутюнян в Центральной избирательной комиссии Республики Армения присутствовал на церемонии подписания меморандума о сотрудничестве. Документ подписали председатель ЦИК Ваагн Овакимян и постоянный представитель... подробности »
Араик Арутюнян в Культурном центре провел Гавара встречу с перемещенными из Карабаха лицами
Руководитель аппарата премьер-министра Республики Армения Араик Арутюнян в Культурном центре Гавара провел встречу с перемещенными из Карабаха лицами, которые проживают в Гаваре и соседних населенных пунктах. На встрече также присутствовали представители... подробности »