Հինգշաբթի, 11 Դեկտեմբերի 2025
Այսօր փոխվարչապետ Տիգրան Խաչատրյանի գլխավորությամբ կայացել է Ջրային ոլորտի ռազմավարության մշակման, ոլորտում արձանագրված խնդիրների և դրանցից բխող գործողությունների ծրագիր մշակելու նպատակով ՀՀ վարչապետի 22.07.2024թ-ի N690-Ա որոշմամբ ստեղծված միջգերատեսչական աշխատանքային... մանրամասն »
Ներքին գործերի նախարարության կազմում կստեղծվի Օպերատիվ կառավարման գրասենյակ
Այսօր տեղի է ունեցել ՀՀ Կառավարության հերթական նիստը, որը վարել է ՀՀ փոխվարչապետ Տիգրան Խաչատրյանը: Կառավարությունը հավանություն է տվել «Ոստիկանության մասին» օրենքում լրացում կատարելու մասին», «Փրկարար ծառայության մասին» օրենքում փոփոխություններ և... մանրամասն »

Состоялось очередное заседание Межведомственной рабочей группы по вопросам водного сектора
Под председательством вице-премьера Тиграна Хачатряна сегодня состоялось очередное заседание созданной решением премьер-министра Республики Армения № 690-А от 22.07.2024 Межведомственной рабочей группы по разработке стратегии развития водного сектора, решения выявленных... подробности »
В составе министерства внутренних дел будет создан Офис оперативного управления
Сегодня состоялось очередное заседание правительства Республики Армения, которое вел вице-премьер Тигран Хачатрян. Правительство одобрило законы «О внесении изменений в закон “О полиции”», «О внесении изменений и дополнений в закон “О спасательной... подробности »