Փոխվարչապետ Մհեր Գրիգորյանը Դուշանբեում մասնակցել է ԱՊՀ պետությունների կառավարությունների ղեկավարների խորհրդի նիստին
Աշխատանքային այցով Տաջիկստանի Հանրապետությունում գտնվող փոխվարչապետ Մհեր Գրիգորյանը Դուշանբեում մասնակցել է ԱՊՀ պետությունների կառավարությունների ղեկավարների խորհրդի նիստին: Նիստի օրակարգում ընդգրկված էին ԱՊՀ շրջանակներում երկրների միջև առևտրատնտեսական,... մանրամասն »
Փոխվարչապետ Տիգրան Խաչատրյանը ներկայացրել է «Ներդրումների աջակցման կենտրոն» հիմնադրամի նորանշանակ տնօրենին
Այսօր փոխվարչապետ Տիգրան Խաչատրյանը «Ներդրումների աջակցման կենտրոն» հիմնադրամի անձնակազմին է ներկայացրել հիմնադրամի նորանշանակ տնօրեն Գոհար Աբաջյանին: Շնորհավորելով Գոհար Աբաջյանին այս պատասխանատու պաշտոնը ստանձնելու կապակցությամբ՝ փոխվարչապետը... մանրամասն »

Вице-премьер Мгер Григорян в Душанбе принял участие в заседании Совета глав правительств государств-участников СНГ
Находящийся с рабочим визитом в Республике Таджикистан вице-премьер Мгер Григорян в Душанбе принял участие в заседании Совета глав правительств государств-участников СНГ. В повестку дня заседания были включены вопросы развития сотрудничества государств-участников... подробности »
Вице-премьер Тигран Хачатрян представил новоназначенного директора фонда «Центр поддержки инвестиций»
Вице-премьер Тигран Хачатрян представил сегодня сотрудникам фонда «Центр поддержки инвестиций» новоназначенного директора Фонда Гоар Абаджян. Поздравив Гоар Абаджян со вступлением в эту ответственную должность, вице-премьер выразил уверенность, что она... подробности »