Փոխվարչապետ Տիգրան Խաչատրյանն ընդունել է ԱԶԲ հայաստանյան գրասենյակի տնօրենին
ՀՀ փոխվարչապետ Տիգրան Խաչատրյանն այսօր ընդունել է ԱԶԲ հայաստանյան գրասենյակի տնօրեն Դոնալդ Լամբերտին: Հանդիպման ընթացքում մտքեր են փոխանակվել երկկողմ համագործակցության ներկայիս շրջանակի, ինչպես նաև առաջիկա տարիների համագործակցության առաջնահերթ ուղղությունների... մանրամասն »
Շարունակվում է համայնքներին սուբվենցիաների տրամադրման գործընթացը. Կառավարությունն ավելի քան 713 մլն դրամ է հատկացրել
Այսօր տեղի է ունեցել ՀՀ Կառավարության հերթական նիստը, որը վարել է ՀՀ փոխվարչապետ Տիգրան Խաչատրյանը: Կառավարության որոշմամբ առաջարկվում է 2025 թ. բյուջեից ՀՀ մարզպետների աշխատակազմերին հատկացնել 713,909.6 հազար դրամ՝ համապատասխան շինարարական կազմակերպությունների նկատմամբ... մանրամասն »

Вице-премьер Мгер Григорян примет участие в очередном заседании Совета ЕЭК
Вице-премьер Мгер Григорян сегодня с рабочим визитом отбыл в Российскую Федерацию для участия в очередном заседании Совета Евразийской экономической комиссии, которое состоится в Москве.
Продолжается процесс предоставления субвенций общинам: правительство выделило более 713 млн драмов
Состоялось очередное заседание правительства Республики Армения, которое вел вице-премьер Тигран Хачатрян. Решением правительства предлагается выделить из бюджета 2025 года 713,909.6 тыс драмов аппаратам губернаторов областей Республики Армения для выполнения... подробности »
Вице-премьер Тигран Хачатрян принял директора армянского офиса Азиатского банка развития
Вице-премьер Республики Армения Тигран Хачатрян принял сегодня директора армянского офиса Азиатского банка развития Дональда Ламберта. Состоялся обмен мнениями вокруг текущих рамок двустороннего сотрудничества, а также приоритетных направлений взаимодействия на... подробности »