Փոխվարչապետ Մհեր Գրիգորյանը հանդիպում է ունեցել Ուզբեկստանի փոխվարչապետի հետ
Ուզբեկստանի Հանրապետություն կատարած աշխատանքային այցի շրջանակներում փոխվարչապետ Մհեր Գրիգորյանը Տաշքենդում հանդիպում է ունեցել Ուզբեկստանի Հանրապետության փոխվարչապետ Ջամշիդ Խոջաևի հետ: Զրուցակիցները երկուստեք ընդգծել են երկկողմ առևտրատնտեսական... մանրամասն »
Փոխվարչապետ Մհեր Գրիգորյանը հանդիպում է ունեցել Ուզբեկստանի փոխվարչապետ, էկոնոմիկայի և ֆինանսների նախարարի հետ
Փոխվարչապետ Մհեր Գրիգորյանը Տաշքենդում հանդիպում է ունեցել Ուզբեկստանի Հանրապետության փոխվարչապետ, էկոնոմիկայի և ֆինանսների նախարար Ջամշիդ Կուչկարովի հետ: Հանդիպման շրջանակներում քննարկվել են Հայաստանի և Ուզբեկստանի միջև երկկողմ հարաբերությունների զարգացման... մանրամասն »

Вице-премьер Мгер Григорян провел встречу с заместителем премьер-министра Узбекистана
В рамках рабочего визита в Ташкент вице-премьер Мгер Григорян провел встречу с заместителем премьер-министра Республики Узбекистан Жамшидом Ходжаевым. Собеседники подчеркнули необходимость реализации большого потенциала развития двусторонних... подробности »
Вице-премьер Мгер Григорян провел встречу с заместителем премьер-министра, министром экономики и финансов Узбекистана
Вице-премьер Мгер Григорян в Ташкенте провел встречу с заместителем премьер-министра, министром экономики и финансов Республики Узбекистан Джамшидом Кучкаровым. В ходе встречи были обсуждены возможности и перспективы развития двусторонних отношений между Арменией... подробности »