Մոսկվայում ընթանում է Եվրասիական տնտեսական հանձնաժողովի խորհրդի հերթական նիստը
Փոխվարչապետ Մհեր Գրիգորյանի նախագահությամբ Մոսկվայում ընթանում է Եվրասիական տնտեսական հանձնաժողովի խորհրդի հերթական նիստը: Նիստի օրակարգում ընդգրկված են շուրջ երեք տասնյակ հարցեր՝ ուղղված ԵԱՏՄ անդամ պետությունների միջև առևտրատնտեսական ոլորտում... մանրամասն »
Լեռնային Ղարաբաղից բռնի տեղահանված հայրենակիցների համար բնակարանային մատչելիության պետական աջակցության ծրագիր է նախատեսվում
Աշխատանքի և սոցիալական հարցերի նախարարի տեղակալ Դավիթ Խաչատրյանը և նախարարի մամուլի քարտուղար Զարուհի Մանուչարյանը Կառավարության «Հումանիտար կենտրոնից» մանրամասներ են ներկայացրել Լեռնային Ղարաբաղից բռնի տեղահանված հայրենակիցների համար բնակարանային... մանրամասն »
Փոխվարչապետ Մհեր Գրիգորյանը մասնակցել է Նիկոլայ Ռիժկովի հոգեհանգստի արարողությանը
Փոխվարչապետ Մհեր Գրիգորյանը Մոսկվայում ՀՀ Ազգային ժողովի և Կառավարության բարձրաստիճան պաշտոնյաների ուղեկցությամբ մասնակցել է Հայաստանի ազգային հերոս Նիկոլայ Ռիժկովի հոգեհանգստի արարողությանը:

Пятница, 1 Март 2024
Под председательством вице-премьера Мгера Григоряна в Москве проходит очередное заседание Совета Евразийской экономической комиссии. В повестку дня заседания включено около трех десятков вопросов, направленных на развитие сотрудничества в торгово-экономической... подробности »
Планируется государственная программа поддержки доступности жилья для вынужденных переселенцев из Нагорного Карабаха
Заместитель министра труда и социальных вопросов Давид Хачатрян и пресс-секретарь министра труда и социальных вопросов Заруи Манучарян из “Гуманитарного центра” правительства представили подробности программы государственной поддержки жилищного обеспечения... подробности »
Вице-премьер Мгер Григорян присутствовал на панихиде по Николаю Рыжкову
Вице-премьер Мгер Григорян в сопровождении высокопоставленных представителей Национального Собрания и правительства Республики Армения в Москве присутствовал на панихиде по Национальному герою Армении Николаю Рыжкову.