Հայաստանի Հանրապետության վարչապետ Տիգրան Սարգսյանի որոշմամբ Իգոր Զարգարյանը նշանակվել է Հայաստանի Հանրապետության վարչապետի խորհրդական` հասարակական հիմունքներով։ *** Իգոր Զարգարյանը ծնվել է 1965 թ.Երևանում: 1981 թ. ավարտել է Երևանի Պուշկինի անվան դպրոցը: 1986 թ.... մանրամասն »
Տիգրան Սարգսյանն ստուգայց է կատարել ՃՈ հաշվառման քննական բաժանմունք
Վարչապետ Տիգրան Սարգսյանն ստուգայց է կատարել ՀՀ ճանապարհային ոստիկանության Երևանի N 2 հաշվառման քննական բաժանմունք: Կառավարության ղեկավարը ՀՀ ոստիկանապետ Վլադիմիր Գասպարյանի ուղեկցությամբ ծանոթացել է քաղաքացիներին մատուցվող ծառայությունների որակին, մասնավորապես,... մանրամասն »

Понедельник, 23 Январь 2012
Решением Премьер-министра Республики Армения Тиграна Саркисяна Игорь Заргарян назначен советником Премьер-министра Республики Армения на общественных началах. *** Игорь Заргарян родился в 1965 году в Ереване. В 1981 году окончил ереванскую школу им. Пушкина. В 1986... подробности »
Тигран Саркисян с инспекционным визитом посетил учетно-экзаменационное отделение дорожной полиции
Премьер-министр Тигран Саркисян с инспекционным визитом посетил учетно-экзаменационное отделение дорожной полиции Республики Армения №2 в Ереване. Глава Правительства в сопровождении начальника Полиции Республики Армения Владимира Гаспаряна ознакомился с качеством... подробности »