Վարչապետն այցելել է «Համահայկական երիտասարդական կենտրոն» հիմնադրամ
Վարչապետ Տիգրան Սարգսյանն այսօր մասնակցել է «Համահայկական երիտասարդական կենտրոն» հիմնադրամի շենքի բացման արարողությանը։ Բացմանը ողջույնի խոսքով հանդես է եկել հիմնադրամի գործադիր տնօրեն Ալեքսանդր Տեր-Հովակիմյանը։ Նա նշել է, որ առաջիկա մեկ ամսվա ընթացքում... մանրամասն »
Հաստատվել են 2011-2013 թվականների պետական բյուջեներից իրականացվելիք բյուջետային ծախսերի ֆինանսավորման կողմնորոշիչ չափաքանակները
Այսօր կառավարությունում տեղի է ունեցել Հայաստանի Հանրապետությունում պետական միջնաժամկետ ծախսերի ծրագրի մշակման մշտապես գործող բարձրագույն խորհրդի նիստ, որը վարել է ՀՀ վարչապետ, խորհրդի նախագահ Տիգրան Սարգսյանը։ Խորհուրդը որոշում է ընդունել Հայաստանի... մանրամասն »

Премьер-министр посетил фонд «Всеармянский молодежный центр»
Премьер-министр Тигран Саркисян сегодня принял участие в церемонии открытия здания фонда «Всеармянский молодежный центр». На открытии с приветственным словом выступил исполнительный директор фонда Александр Тер-Овакимян. Он отметил, что в течение одного месяца... подробности »
Утверждены ориентировочные размеры финансирования бюджетных расходов, которые будут осуществлены из государственных бюджетов 2011-2013 годов
Сегодня в Правительстве состоялось заседание постоянно действующего Высшего совета по разработке программы среднесрочных государственных расходов в Республике Армения, которое вел председатель Совета, Премьер-министр РА Тигран Саркисян. Совет принял решение об... подробности »