Այսօր տեղի է ունեցել Հայաստանի Հանրապետության կառավարության բարեգործական ծրագրերի համակարգման հանձնաժողովի հերթական նիստը, որը վարել է հանձնաժողովի նախագահ Սիմոն Տեր Սիմոնյանը։ Հանձնաժողովը քննարկել է բարեգործական 12 ծրագիր։ Մասնավորապես, քննարկվել և հաստատվել... մանրամասն »
Կադրային փոփոխություններ
ՀՀ վարչապետ Տիգրան Սարգսյանի որոշմամբ Արտակ Գաբրիելյանը ազատվել է ՀՀ քաղաքաշինության նախարարի տեղակալի պաշտոնից։ Վարչապետի մեկ այլ որոշմամբ այդ պաշտոնում նշանակվել է Ավագ Հակոբյանը։ Վարչապետի այլ որոշումներով Գագիկ Ստեփանյանը նշանակվել է Գեղարքունիքի մարզպետի... մանրամասն »
ՀՀ կառավարության տեղեկատվության և հասարակայնության հետ կապերի վարչությունը և Տնտեսական բարեփոխումների վերլուծական-տեղեկատվական կենտրոնը ս.թ. ապրիլի 12-ին, ժամը 12։00-ին, ՀՀ կառավարության մամուլի կենտրոնում հրավիրում են մամուլի ասուլիս հետևյալ թեմայով. «Կրթական... մանրամասն »
ՀՀ վարչապետի գլխավորած կառավարական պատվիրակությունը կմեկնի Լեռնային Ղարաբաղի Հանրապետություն
ՀՀ վարչապետ Տիգրան Սարգսյանի գլխավորած կառավարական պատվիրակությունն այսօր եռօրյա աշխատանքային այցով կմեկնի Լեռնային Ղարաբաղի Հանրապետություն։ Կառավարական պատվիրակության կազմում են ՀՀ կառավարության աշխատակազմի ղեկավար Դավիթ Սարգսյանը, պաշտպանության նախարար Սեյրան... մանրամասն »

Пятница, 9 Апрель 2010
Сегодня состоялось очередное заседание Комиссии по координации благотворительных программ Правительства Республики Армения, которое вел председатель комиссии Симон Тер-Симонян. Комиссия рассмотрела 12 благотворительных программ. В частности, были обсуждены и... подробности »
Кадровые изменения
Решением Премьер-министра РА Тиграна Саркисяна Артак Габриелян освобожден от должности заместителя Министра градостроительства РА. Другим решением Премьер-министра на эту должность назначен Аваг Акопян. Другими решениями Премьер-министра Гагик Степанян назначен... подробности »
Возглавляемая Премьер-министром РА правительственная делегация отбудет в Нагорно-Карабахскую Республику
Возглавляемая Премьер-министром РА Тиграном Саркисяном правительственная делегация сегодня с трехдневным рабочим визитом отбудет в Нагорно-Карабахскую Республику. В составе правительственной делегации – Руководитель Аппарата Правительства РА Давид Саркисян,... подробности »