Կառավարության ղեկավարի հյուրն էր Վերակառուցման և զարգացման բանկի Հարավարևելյան Եվրոպայի, Կովկասի և Միջին Ասիայի երկրների գլխավոր տնօրեն Օլիվյե Դեկամպը
Հայաստանի Հանրապետության վարչապետ Տիգրան Սարգսյանն այսօր ընդունել է Վերակառուցման և զարգացման բանկի Հարավարևելյան Եվրոպայի, Կովկասի և Միջին Ասիայի երկրների գլխավոր տնօրեն Օլիվյե Դեկամպի գլխավորած պատվիրակությանը։ Պարոն Օլիվյե Դեկամպը բարձր է գնահատել ՀՀ... մանրամասն »
ՀՀ վարչապետն այցելել է «Գրանդ Քենդի» ձեռնարկություն
Այսօր Հայաստանի Հանրապետության վարչապետ Տիգրան Սարգսյանն այցելել է «Գրանդ Քենդի» ընկերություն, եղել է գործարանի տպարանում, շրջել է հրուշակեղենի արտադրամասերում, ծանոթացել տեխնոլոգիական հնարավորություններին և արտադրության գործընթացին։... մանրամասն »

Гостем главы Правительства был генеральный директор Европейского банка реконструкции и развития по странам Юго-Восточной Европы, Кавказа и Средней Азии Оливье Декамп
Премьер-министр Республики Армения Тигран Саркисян сегодня принял делегацию, возглавляемую генеральным директором Европейского банка реконструкции и развития (ЕБРР) по странам Юго-Восточной Европы, Кавказа и Средней Азии Оливье Декампа. Господин Оливье Декамп... подробности »
Премьер-министр РА посетил предприятие «Гранд Кенди»
Премьер-министр Республики Армения Тигран Саркисян сегодня посетил компанию «Гранд Кенди», побывал в типографии завода, обошел кондитерские цеха, ознакомился с технологическими возможностями и процессом производства. Глава Правительства РА ответил на вопросы... подробности »