ՀՀ վարչապետ Անդրանիկ Մարգարյանն այսօր ընդունել է մեր երկրում Ֆինլանդիայի արտակարգ և լիազոր դեսպան տիկին Տերհի Հակալային: Վարչապետը շնորհավորել է նորանշանակ դեսպանին և ՀՀ կառավարության ու իր անունից աջակցության պատրաստակամություն հայտնել: Ընդգծելով, որ հայ-ֆիննական... մանրամասն »
ՀՀ վարչապետ Անդրանիկ Մարգարյանը սեպտեմբերի 14-ին կմեկնի Ղազախստանի մայրաքաղաք Աստանա՝ մասնակցելու սեպտեմբերի 15-ին կայանալիք ԱՊՀ անդամ պետությունների կառավարությունների ղեկավարների խորհրդի հերթական նիստին: Վարչապետի գլխավորած պատվիրակության կազմում են արտաքին... մանրամասն »

Сегодня Премьер-министр РА Андраник Маргарян принял Чрезвычайного и Полномочного Посла Финляндии в нашей стране Тери Хакала. Премьер-министр поздравил новоназначенного посла и от имени Правительства РА и от себя лично выразил готовность оказывать содействие.... подробности »
Премьер-министр РА Андраник Маргарян 14 сентября отбывает в столицу Казахстана Астану, где 15 сентября примет участие в работе очередного заседания Совета глав правительств Содружества Независимых Государств. В составе возглавляемой Проемьер-министром РА делегации -... подробности »