Նոր բնակելի շենքեր` «Զվարթնոց» օդանավակայանի հարակից տարածքի բնակիչների համար
ՀՀ կառավարությանն առընթեր քաղաքացիական ավիացիայի գլխավոր վարչության (ՔԱԳՎ) 2014թ.-ի գերակա խնդիրներից է լինելու «Զվարթնոց» միջազգային օդանավակայանի տարածքի բնակելի շենքերի բնակարանների սեփականատերերին և նույն տարածքի նախկին հանրակացարաններում փաստացի բնակվող... մանրամասն »
Արտեմ Ասատրյանը ներկայացրել է ոլորտի 2014թ.-ի գերակա խնդիրներն ու անցած տարվա ձեռքբերումները
Սոցիալական պաշտպանության ոլորտում 2013 թ.-ին, մասնավորապես, ավարտին են հասցվել ինտեգրված սոցիալական ծառայությունների փորձնական ծրագրի նախապատրաստական աշխատանքները, մշակվել և ներդրվել են պարտադիր կուտակային կենսաթոշակային բաղադրիչի գործարկումն ապահովող տեղեկատվական... մանրամասն »

Вторник, 21 Январь 2014
Одной из приоритетных задач Главного управления гражданской авиации (ГУГА) при Правительстве Армении в 2014 году будет обеспечение новыми квартирами собственников квартир жилых зданий территории международного аэропорта «Звартноц» и жителей, фактически... подробности »
Артем Асатрян представил приоритетные задачи сферы на 2014 год и достижения прошлого года
В сфере социальной защиты в 2013 году, в частности, были доведены до конца подготовительные работы экспериментальной программы интегрированных социальных услуг, разработаны и внедрены информационные инфраструктуры, обеспечивающие задействование обязательного... подробности »