Վարչապետ Տիգրան Սարգսյանը հանդիպել է Բուլղարիայի վարչապետ Պլամեն Օրեշարսկու հետ
Աշխատանքային այցով Չինաստանում գտնվող Հայաստանի Հանրապետության վարչապետ Տիգրան Սարգսյանը հանդիպում է ունեցել Բուլղարիայի վարչապետ Պլամեն Օրեշարսկու հետ: Բուլղարիայի վարչապետի խնդրանքով վարչապետ Տիգրան Սարգսյանը ներկայացրել է Հայաստանի տնտեսության ընդհանուր... մանրամասն »
Հանդիպել են Հայաստանի և Չինաստանի վարչապետերը. Չինաստանը Հայաստանին լրացուցիչ 16 միլիոն դոլար դրամաշնորհ կտրամադրի
ՀՀ վարչապետ Տիգրան Սարգսյանը Չինաստանի Ժողովրդական Հանրապետություն կատարած աշխատանքային այցի շրջանակում Դալիան քաղաքում հանդիպել է ՉԺՀ վարչապետ Լի Կեցիանին։ Չինաստանի վարչապետը ողջունելով հյուրին՝ շնորհակալություն է հայտնել Դալիանի համաշխարհային տնտեսական... մանրամասն »

Вторник, 10 Сентябрь 2013
Находящийся с рабочим визитом в Китае Премьер-министр Республики Армения Тигран Саркисян встретился с Премьер-министром Болгарии Пламеном Орешарским. По просьбе Премьер-министра Болгарии Премьер-министр Тигран Саркисян представил общую экономическую ситуацию в... подробности »
Встретились премьер-министры Армении и Китая: Китай дополнительно предоставит Армении грант в размере 16 млн долларов
В рамках рабочего визита в Китайскую Народную Республику Премьер-министр Республики Армения Тигран Саркисян в городе Далянь встретился с Премьером Госсовета КНР Ли Кэцяном. Приветствуя гостя, Премьер Госсовета КНР поблагодарил его за участие в Даляньском всемирном... подробности »