Փոխվարչապետի գրասենյակի ղեկավար
Սեպտեմբեր 2008 – Մայիս 2012 - Հայաստանում ֆրանսիական համալսարան հիմնադրամ, Իրավագիտության ֆակուլտետ բակալավրի աստիճան
Սեպտեմբեր 2012 – Մայիս 2014 - Հայաստանում ֆրանսիական համալսարան հիմնադրամ, Իրավագիտության ֆակուլտետ մագիստրոսի աստիճան (Մասնագիտացում` Միջազգային գործարարական իրավունք)
Նոյեմբեր 2012 – Հունիս 2014 - ՀՀ ֆինանսների նախարարության աշխատակազմի իրավաբանական վարչության միջազգային պայմանագրերի իրավական սպասարկման բաժնի առաջին կարգի մասնագետ
Հունիս 2014 – Մայիս 2016 - ՀՀ ֆինանսների նախարարության աշխատակազմի իրավաբանական վարչության իրավական խորհրդատվության և զարգացման բաժնի առաջատար մասնագետ
Մայիս 2016 – Հոկտեմբեր 2016 - ՀՀ ֆինանսների նախարարության աշխատակազմի իրավաբանական վարչության իրավական խորհրդատվության և զարգացման բաժնի գլխավոր մասնագետ
Հոկտեմբեր 2016 – Օգոստոս 2018 - ՀՀ ֆինանսների նախարարության աշխատակազմի իրավաբանական վարչության օրենսդրության բաժնի պետ

Руководитель офиса вице-премьера
Сентябрь 2008 г. – май 2012 г. – Французский университет в Армении, юридический факультет, степень бакалавра.
Сентябрь 2012 г. – май 2014 г. – Французский университет в Армении, юридический факультет, степень магистра (специализация: международное коммерческое право).
Ноябрь 2012 г. – июнь 2014 г. – специалист первого класса отдела юридического обслуживания международных договоров юридического департамента министерства финансов Республики Армения.
Июнь 2014 г. – май 2016 г. – ведущий специалист отдела юридических консультаций и развития юридического департамента министерства финансов Республики Армения.
Май 2016 г. – октябрь 2016 г. – главный специалист отдела юридических консультаций и развития юридического департамента министерства финансов Республики Армения.
Октябрь 2016 г. – август 2018 г. – начальник отдела законодательства юридического департамента министерства финансов Республики Армения.
Август 2018 г. – январь 2023 г. – заместитель генерального секретаря министерства финансов Республики Армения.