Փոխվարչապետ Մհեր Գրիգորյանն ընդունել է ԱԶԲ Կենտրոնական և Արևմտյան Ասիայի վարչության գլխավոր տնօրենին
Փոխվարչապետ Մհեր Գրիգորյանն ընդունել է Ասիական զարգացման բանկի (ԱԶԲ) Կենտրոնական և Արևմտյան Ասիայի վարչության գլխավոր տնօրեն Եվգենի Ժուկովին: Հանդիպմանը ներկա էր նաև ԱԶԲ հայաստանյան գրասենյակի տնօրեն Դոն Լամբերտը: Զրուցակիցները քննարկել են ԱԶԲ հետ... մանրամասն »
Հայաստանի Հանրապետության Վարչապետի աշխատակազմի հայտարարությունը
Ս/թ մարտի 16–ից 18–ն Ադրբեջանի Հանրապետության պաշտպանության նախարարությունը թվով 6 հաղորդագրություն է տարածել Հայաստան–Ադրբեջան սահմանին Հայաստանի բանակի կողմից իբրև թե հրադադարի ռեժիմի խախտումների մասին։ Հայաստանի Հանրապետության պաշտպանության... մանրամասն »

Вице-премьер Мгер Григорян принял генерального директора АБР по Центральной и Западной Азии
Вице-премьер Мгер Григорян принял генерального директора Азиатского банка развития (АБР) по Центральной и Западной Азии Евгения Жукова. На встрече присутствовал также директор армянского офиса АБР Дон Ламберт. Собеседники обсудили реализуемые в Армении в... подробности »
Заявление Аппарата премьер-министра Республики Армения
С 16 по 18 марта сего года Министерство обороны Азербайджанской Республики распространило 6 сообщений о якобы нарушениях со стороны армии Армении режима прекращения огня на армяно-азербайджанской границе. После всех указанных сообщений Министерство обороны... подробности »