Փոխվարչապետ Տիգրան Խաչատրյանը հրաժեշտի հանդիպում է ունեցել Գերմանիայի դեսպանի հետ
Փոխվարչապետ Տիգրան Խաչատրյանն ընդունել է Հայաստանի Հանրապետությունում Գերմանիայի Դաշնային Հանրապետության դեսպան Վիկտոր Ռիխտերին՝ Հայաստանում առաքելության ավարտի կապակցությամբ: Հանդիպման սկզբում փոխվարչապետն ընդգծել է Հայաստան-Գերմանիա բարեկամական... մանրամասն »
Արայիկ Հարությունյանը մասնակցել է «Մեծանուն հայեր. Երվանդ Քոչարի ծննդյան 125-ամյակ» թեմայով նամականիշով գեղաթերթիկի մարման արարողությանը
Վարչապետի աշխատակազմի ղեկավար, նկարիչ-արձանագործ, ԽՍՀՄ ժողովրդական նկարիչ Երվանդ Քոչարի ծննդյան 125-ամյակը նախապատրաստող հոբելյանական հանձնաժողովի նախագահ Արայիկ Հարությունյանը մասնակցել է «Մեծանուն հայեր. Երվանդ Քոչարի ծննդյան 125-ամյակ» թեմային նվիրված... մանրամասն »

Пятница, 21 Июнь 2024
Вице-премьер Тигран Хачатрян принял Чрезвычайного и Полномочного посла Федеративной Республики Германия в Республике Армения Виктора Рихтера, который завершает свою дипломатическую миссию в нашей стране. В начале встречи вице-премьер подчеркнул важность развития... подробности »
Араик Арутюнян принял участие в церемонии гашения почтового блока с маркой на тему “Всемирно известные армяне: 125-летие со дня рождения Ерванда Кочара”
Руководитель аппарата премьер-министра, председатель Юбилейной комиссии по случаю 125-летия со дня рождения художника, скульптора, Народного художника СССР Ерванда Кочара Араик Арутюнян принял участие в церемонии гашения почтового блока с одной маркой, посвященного... подробности »