Փոխվարչապետ Մհեր Գրիգորյանն ընդունել է Եվրոպական հանձնաժողովի հարևանության և ընդլայնման բանակցությունների հարցերով գլխավոր տնօրինության Արևելյան հարևանության և ինստիտուտների հզորացման հարցերով տնօրենին
Փոխվարչապետ Մհեր Գրիգորյանն ընդունել է Եվրոպական հանձնաժողովի հարևանության և ընդլայնման բանակցությունների հարցերով գլխավոր տնօրինության Արևելյան հարևանության և ինստիտուտների հզորացման հարցերով նորանշանակ տնօրեն Ադրիեն Կիրալիի գլխավորած պատվիրակությունը:... մանրամասն »
Փոխվարչապետ Խաչատրյանն ընդունել է Եվրոպական հանձնաժողովի Հարևանության և ընդլայնման բանակցությունների հարցերով գլխավոր տնօրինության Արևելյան հարևանության և ինստիտուտների հզորացման հարցերով նորանշանակ տնօրենին
Փոխվարչապետ Տիգրան Խաչատրյանն ընդունել է Եվրոպական հանձնաժողովի Հարևանության և ընդլայնման բանակցությունների հարցերով գլխավոր տնօրինության Արևելյան հարևանության և ինստիտուտների հզորացման հարցերով նորանշանակ տնօրեն Ադրիեն Կիրալիի գլխավորած պատվիրակությանը:... մանրամասն »

Вице-премьер Григорян принял новоназначенного директора по вопросам восточного соседства и институционального развития Генерального директората ЕК по вопросам расширения и соседства
Вице-премьер Мгер Григорян принял делегацию во главе с новоназначенным директором по вопросам восточного соседства и институционального развития Генерального директората Европейской комиссии по вопросам расширения и соседства Адриен Кирали. На встрече... подробности »
Вице-премьер Хачатрян принял новоназначенного директора по вопросам восточного соседства и институционального развития Генерального директората ЕК по вопросам расширения и соседства
Вице-премьер Тигран Хачатрян принял делегацию во главе с новоназначенным директором по вопросам восточного соседства и институционального развития Генерального директората Европейской комиссии по вопросам расширения и соседства Адриен Кирали. На встрече... подробности »