Փոխվարչապետ Մհեր Գրիգորյանը մասնակցել է Իրանի ազգային տոնի առթիվ կազմակերպված միջոցառմանը
Փոխվարչապետ Մհեր Գրիգորյանը մասնակցել է Իրանի Իսլամական Հանրապետության ազգային տոնի՝ Իսլամական հեղափոխության հաղթանակի 45-րդ տարեդարձի առթիվ կազմակերպված միջոցառմանը, որի ընթացքում հանդես է եկել շնորհավորական ուղերձով, որում մասնավորապես ասել է. «Ձե՛րդ... մանրամասն »
Շարունակվում է Լեռնային Ղարաբաղից բռնի տեղահանված հայրենակիցների համար զբաղվածության ապահովման և սոցիալական աջակցության ծրագրերը
Էկոնոմիկայի նախարարի տեղակալ Ռաֆայել Գևորգյանն ու Աշխատանքի և սոցիալական հարցերի նախարարի մամուլի քարտուղար Զարուհի Մանուչարյանը Կառավարության «Հումանիտար կենտրոնից» մանրամասներ են ներկայացրել Լեռնային Ղարաբաղից բռնի տեղահանված հայրենակիցների համար... մանրամասն »

Вице-премьер Мгер Григорян принял участие в мероприятии по случаю национального праздника Ирана
Вице-премьер Мгер Григорян принял участие в мероприятии по случаю национального праздника Исламской Республики Иран - 45-й годовщины победы Исламской революции. В ходе мероприятия вице-премьер выступил с поздравительным посланием, в котором, в частности, отметил:... подробности »
Продолжаются программы трудоустройства и социальной поддержки вынужденных переселенцев из Нагорного Карабаха
Заместитель министра экономики Рафаел Геворгян и пресс-секретарь министра труда и социальных вопросов Заруи Манучарян из “Гуманитарного центра” правительства представили подробности программ государственной поддержки по обеспечению трудоустройства и... подробности »