Փոխվարչապետ Մհեր Գրիգորյանը այսօր Մոսկվայում մասնակցել է Եվրասիական տնտեսական հանձնաժողովի խորհրդի հերթական նիստին, որի ընթացքում որոշվել է սակագնային արտոնություն տրամադրել 2024 և 2025 թվականների ընթացքում Հայաստան ներմուծվող էլեկտրական շարժիչով տրանսպորտային... մանրամասն »
Կայացել է Սերգեյ Փարաջանովի ծննդյան 100-ամյակի հոբելյանական հանձնաժողովի առաջին նիստը
Վարչապետի աշխատակազմի ղեկավար, ՀԽՍՀ ժողովրդական արտիստ, անվանի կինոռեժիսոր Սերգեյ Փարաջանովի ծննդյան 100-ամյակի հոբելյանական հանձնաժողովի նախագահ Արայիկ Հարությունյանի գլխավորությամբ այսօր ՀՀ կառավարությունում տեղի է ունեցել վերոնշյալ հանձնաժողովի առաջին նիստը:... մանրամասն »

Вице-премьер Мгер Григорян сегодня в Москве принял участие в очередном заседании Совета Евразийской экономической комиссии, в ходе которого было принято решение о продлении тарифной льготы на ввоз электромобилей в Армению до 31 декабря 2025 года. Квота для Республики... подробности »
Состоялось первое заседание Юбилейной комиссии по случаю 100-летия со дня рождения Сергея Параджанова
В правительстве сегодня состоялось первое заседание Юбилейной комиссии по случаю 100-летия со дня рождения Народного артиста Армянской ССР, известного кинорежиссера Сергея Параджанова, которое вел руководитель аппарата премьер-министра, председатель вышеупомянутой... подробности »