Փոխվարչապետ Տիգրան Խաչատրյանն ընդունել է Հայաստանում Կարմիր խաչի միջազգային կոմիտեի (ԿԽՄԿ) պատվիրակության ղեկավարին
Փոխվարչապետ Տիգրան Խաչատրյանն ընդունել է Հայաստանում Կարմիր խաչի միջազգային կոմիտեի (ԿԽՄԿ) պատվիրակության ղեկավար Թիերի Ռիբոյին և Հայկական կարմիր խաչի ընկերության (ՀԿԽԸ) գլխավոր քարտուղար Աննա Եղիազարյանին: Հանդիպման ընթացքում անդրադարձ է կատարվել Լեռային... մանրամասն »
Արդեն ընդունվել է 17 139 երեխայի տվյալ dimum.ssa.am հարթակի միջոցով՝ 100 000 դրամ միանվագ աջակցության տրամադրման նպատակով
Աշխատանքի և սոցիալական հարցերի նախարարի տեղակալ Դավիթ Խաչատրյանը և վարչապետի մամուլի քարտուղար Նազելի Բաղդասարյանը կառավարության «Հումանիտար կենտրոնից» ներկայացրել են թարմացված տվյալներ Լեռնային Ղարաբաղից բռնի տեղահանված անձանց աջակցությանն ուղղված ծրագրերի... մանրամասն »
Փոխվարչապետ Տիգրան Խաչատրյանն աշխատանքային քննարկում է ունեցել ՄԱԿ-ի Փախստականների հարցերով գերագույն հանձնակատարի գրասենյակի հայաստանյան ներկայացուցչի հետ
Փոխվարչապետ Տիգրան Խաչատրյանն աշխատանքային քննարկում է ունեցել ՄԱԿ-ի Փախստականների հարցերով գերագույն հանձնակատարի հայաստանյան գրասենյակի ղեկավար Կավիտա Բելանիի հետ: Քննարկմանը մասնակցել են նաև Լեռնային Ղարաբաղից բռնի տեղահանված անձանց խնդիրների հասցեագրման... մանրամասն »

Вице-премьер Тигран Хачатрян принял главу делегации Международного комитета Красного Креста в Армении
Вице-премьер Тигран Хачатрян принял главу делегации Международного комитета Красного Креста (МККК) в Армении Тьерри Рибо и генерального секретаря Армянского общества Красного Креста (AОКК) Анну Егиазарян. В ходе встречи была затронута гуманитарная ситуация,... подробности »
Вице-премьер Тигран Хачатрян провел рабочее обсуждение с главой армянского офиса Верховного комиссара ООН по делам беженцев
Вице-премьер Тигран Хачатрян провел рабочее обсуждение с главой армянского офиса Верховного комиссара ООН по делам беженцев Кавитой Белани. В обсуждении также приняли участие представители ведомств, вовлеченных в решение проблем вынужденных переселенцев из... подробности »
Через платформу dimum.ssa.am уже принято 17 139 заявок для оказания единоразовой помощи детям в размере 100 000 драмов
Заместитель министра труда и социальных вопросов Давид Хачатрян и пресс-секретарь премьер-министра Назели Багдасарян из “Гуманитарного центра” правительства представили данные о ходе реализации программ, направленных на поддержку вынужденных переселенцев из... подробности »