Տեղի է ունեցել Շառլ Ազնավուրի ծննդյան 100-ամյակի հոբելյանական հանձնաժողովի հերթական նիստը
ՀՀ վարչապետի աշխատակազմի ղեկավար, Շառլ Ազնավուրի ծննդյան 100-ամյակի հոբելյանական հանձնաժողովի նախագահ Արայիկ Հարությունյանի գլխավորությամբ ՀՀ կառավարությունում տեղի է ունեցել հանձնաժողովի հերթական նիստը: Քննարկվել են աշխարհահռչակ շանսոնյեի ծննդյան 100-ամյակին... մանրամասն »
Կառավարությունը սահմանել է միասնական հաշվում առկա գումարների վերադարձը հարկային մարմին ներկայացված այլ հաշվին իրականացնելու դեպքերը և կարգը
Այսօր տեղի է ունեցել ՀՀ կառավարության հերթական նիստը, որը վարել է ՀՀ փոխվարչապետ Մհեր Գրիգորյանը: Կառավարությունը սահմանել է միասնական հաշվում առկա գումարների վերադարձը հարկային մարմին ներկայացված այլ հաշվին իրականացնելու դեպքերը և կարգը: Ըստ հիմնավորման՝ «ՀՀ... մանրամասն »

Четверг, 1 Июнь 2023
Был обсужден ход подготовки к юбилейным мероприятиям, посвященным 100-летию всемирно известного шансонье, а также рассмотрены представленные предложения. Состоялся обмен мнениями вокруг формата, графика мероприятий и других организационных вопросов. Был также... подробности »
Правительство установило порядок урегулирования системы переводов средств с единого налогового счета налогоплательщика на банковский счет, отличный от представленного в налоговый орган
Сегодня состоялось очередное заседание правительства Республики Армения, которое вел вице-премьер Мгер Григорян. Правительство установило порядок урегулирования системы переводов средств с единого налогового счета налогоплательщика на банковский счет, отличный... подробности »