Պատրաստ ենք էլ ավելի մեծ մրցաշարեր ընդունել Հայաստանի Հանրապետությունում. Արայիկ Հարությունյան
Վարչապետի աշխատակազմի ղեկավար, Ծանրամարտի Եվրոպայի 2023թ․ առաջնության անցկացման աշխատանքների նախապատրաստման և կազմակերպման միջգերատեսչական հանձնաժողովի նախագահ Արայիկ Հարությունյանն այսօր մասնակցել է Եվրոպայի ծանրամարտի ֆեդերացիայի (EWF) կոնգրեսին, որը Երևանում... մանրամասն »
Ջանք չի խնայվել, որպեսզի Երևանում անցկացվելիք ծանրամարտի Եվրոպայի առաջնությունը պատմության մեջ լինի լավագույնը. Արայիկ Հարությունյան
Վարչապետի աշխատակազմի ղեկավար, Ծանրամարտի Եվրոպայի 2023թ. առաջնության անցկացման աշխատանքների նախապատրաստման և կազմակերպման միջգերատեսչական հանձնաժողովի նախագահ Արայիկ Հարությունյանն այսօր մասնակցել է Ծանրամարտի Եվրոպայի մեծահասակների առաջնությանը նվիրված մամուլի... մանրամասն »
Փոխվարչապետ Մհեր Գրիգորյանի գլխավորած պատվիրակությունը հանդիպում է ունեցել ԱՄՀ Մերձավոր Արևելքի ու Կենտրոնական Ասիայի վարչության տնօրենի հետ
Համաշխարհային բանկի խմբի և Արժույթի միջազգային հիմնադրամի Կառավարիչների խորհուրդների 2023 թվականի գարնանային հանդիպումների շրջանակներում փոխվարչապետ Մհեր Գրիգորյանի գլխավորած պատվիրակությունը ապրիլի 12-ին հանդիպում է ունեցել ԱՄՀ Մերձավոր Արևելքի ու Կենտրոնական... մանրամասն »
Փոխվարչապետ Մհեր Գրիգորյանը հանդիպել է ԱՄՆ ՄԶԳ կառավարչի տեղակալին
Ս․թ․ ապրիլի 12-ին ԱՄՆ Միջազգային զարգացման գործակալությունում (USAID) կայացել է ՀՀ փոխվարչապետ Մհեր Գրիգորյանի հանդիպումը ԱՄՆ ՄԶԳ կառավարչի տեղակալ Էրին ՄակՔիի հետ։ Երկու կողմերն ընդգծել են ԱՄՆ ՄԶԳ հետ արդյունավետ համագործակցությունը և Գործակալության... մանրամասն »
Փոխվարչապետ Մհեր Գրիգորյանը հանդիպում է ունեցել Թմրամիջոցների դեմ պայքարի և իրավապահ համագործակցության հարցերով ԱՄՆ փոխպետքարտուղարի հետ
Փոխվարչապետ Մհեր Գրիգորյանն ապրիլի 12-ին ԱՄՆ Պետքարտուղարությունում հանդիպում է ունեցել Թմրամիջոցների դեմ պայքարի և իրավապահ համագործակցության հարցերով ԱՄՆ փոխպետքարտուղար Թոդ Ռոբինսոնի հետ։ Զրուցակիցները մտքեր են փոխանակել Հայաստանում ընթացող ժողովրդավարական... մանրամասն »
Փոխվարչապետ Մհեր Գրիգորյանի գլխավորած պատվիրակությունը հանդիպել է ԱՄՆ գանձապետարանի քարտուղարի տեղակալին
ԱՄՆ այցի շրջանակներում փոխվարչապետ Մհեր Գրիգորյանի գլխավորած պատվիրակությունը, որում ընդգրկված էին Ամերիկայի Միացյալ Նահանգներում Հայաստանի Հանրապետության դեսպան Լիլիթ Մակունցը, Կենտրոնական բանկի նախագահի տեղակալ Արմեն Նուրբեկյանը և ֆինանսների նախարարի տեղակալ... մանրամասն »

Четверг, 13 Апрель 2023
Делегация во главе с вице-премьером Мгером Григоряном провела встречу с директором Департамента МВФ по странам Ближнего Востока и Центральной Азии
В рамках весенних совещаний Советов управляющих группы Всемирного банка (ВБ) и Международного валютного фонда (МВФ) 2023 года делегация во главе с вице-премьером Мгером Григоряном 12 апреля провела встречу с директором Департамента МВФ по странам Ближнего Востока и... подробности »
Мы готовы принять более масштабные турниры в Республике Армения: Араик Арутюнян
Руководитель аппарата премьер-министра, председатель Межведомственной комиссии по организации и проведению Чемпионата Европы по тяжелой атлетике 2023 года Араик Арутюнян сегодня принял участие в конгрессе Европейской федерации тяжелой атлетики (EWF), который впервые... подробности »
Мы не пожалели усилий, чтобы сделать этот чемпионат лучшим в истории чемпионатов Европы: Араик Арутюнян
Руководитель аппарата премьер-министра, председатель Межведомственной комиссии по организации и проведению Чемпионата Европы по тяжелой атлетике 2023 года Араик Арутюнян сегодня принял участие в пресс-конференции, посвященной Чемпионату Европы по тяжелой атлетике.... подробности »
Вице-премьер Мгер Григорян провел встречу с заместителем руководителя USAID
В Агентстве США по международному развитию (USAID) 12 апреля состоялась встреча вице-премьера Республики Армения Мгера Григоряна с заместителем руководителя USAID по Европе и Евразии Эрин Элизабет Макки. Стороны подчеркнули эффективное сотрудничество с USAID и вовлеченность... подробности »
Вице-премьер Мгер Григорян провел встречу с заместителем госсекретаря США Тоддом Робинсоном
В госдепартаменте США 12 апреля состоялась встреча вице-премьера Мгера Григоряна с заместителем госсекретаря США по борьбе с наркотиками и вопросам правоохранительного сотрудничества Тоддом Робинсоном. Собеседники обменялись мнениями о проводимых в Армении... подробности »
Делегация во главе с вице-премьером Мгером Григоряном провела встречу с заместителем министра финансов США
В рамках визита в США делегация во главе с вице-премьером Мгером Григоряном, в которую вошли посол Республики Армения в США Лилит Макунц, заместитель председателя Центрального банка Армен Нурбекян и заместитель министра финансов Эдуард Акопян, провела встречу с... подробности »