Արայիկ Հարությունյանն ընդունել է Միջազգային հանրապետական ինստիտուտի հայաստանյան գրասենյակի ղեկավար Ջեյմս Դե Ուիթին
Վարչապետի աշխատակազմի ղեկավար Արայիկ Հարությունյանն այսօր ընդունել է Միջազգային հանրապետական ինստիտուտի հայաստանյան գրասենյակի ղեկավար Ջեյմս Դե Ուիթին: Հանդիպմանը քննարկվել են Կառավարության հանրային հաղորդակցության կարողությունների զարգացմանն ու... մանրամասն »
Տիգրան Խաչատրյանը և Արայիկ Հարությունյանն ընդունել են ԱՄՆ առևտրի դեպարտամենտի պատվիրակությանը
Փոխվարչապետ Տիգրան Խաչատրյանը և Վարչապետի աշխատակազմի ղեկավար Արայիկ Հարությունյանն այսօր կառավարությունում ընդունել են ԱՄՆ առևտրի դեպարտամենտի արտահանման վարչարարության հարցերով փոխքարտուղար Թեա Ռոզման Քենդլերի գլխավորած պատվիրակությանը և Հայաստանում ԱՄՆ դեսպան... մանրամասն »

Понедельник, 10 Апрель 2023
Араик Арутюнян принял руководителя армянского офиса Международного республиканского института Джеймса де Уита
Руководитель аппарата премьер-министра Араик Арутюнян принял руководителя армянского офиса Международного республиканского института Джеймса де Уита. Были обсуждены вопросы развития возможностей правительства по связям с общественностью и обеспечением... подробности »
Тигран Хачатрян и Араик Арутюнян приняли делегацию департамента торговли США
Вице-премьер Тигран Хачатрян и руководитель аппарата премьер-министра Араик Арутюнян приняли сегодня в правительстве делегацию во главе с заместителем секретаря департамента торговли США по вопросам экспорта Теа Розман Кендлер, а также посла США в Армении Кристину... подробности »