Տիգրան Խաչատրյանը հյուրընկալել է Արժույթի միջազգային հիմնադրամի ներկայացուցիչներին
Տիգրան Խաչատրյանն այսօր աշխատանքային հանդիպում է ունեցել Արժույթի միջազգային հիմնադրամի (ԱՄՀ) հայաստանյան առաքելության ղեկավար Իվա Պետրովայի եւ Հայաստանում ԱՄՀ մշտական ներկայացուցիչ Մեհդի Ռաիսիի հետ: Հանդիպման սկզբում փոխվարչապետ Խաչատրյանը, ողջունելով... մանրամասն »
Արայիկ Հարությունյանը մասնակցել է Ծանրամարտի Եվրոպայի մեծահասակների 2023թ. առաջնության մեկնարկի հետհաշվարկի միջոցառմանը
Վարչապետի աշխատակազմի ղեկավար, Ծանրամարտի Եվրոպայի մեծահասակների 2023թ. առաջնության անցկացման աշխատանքների նախապատրաստման և կազմակերպման միջգերատեսչական հանձնաժողովի նախագահ Արայիկ Հարությունյանն այսօր Երևանի Հյուսիսային պողոտայում մասնակցել է առաջնության մեկնարկի... մանրամասն »
Մհեր Գրիգորյանը ընդունել է Եկատերինբուրգի քաղաքապետ Ալեքսեյ Օրլովին
Փոխվարչապետ Մհեր Գրիգորյանը ընդունել է Եկատերինբուրգի քաղաքապետ Ալեքսեյ Օրլովի գլխավորած պատվիրակությանը: Հանդիպման ընթացքում քննարկվել են Հայաստանի Հանրապետության և Ռուսաստանի Դաշնության միջև առկա համագործակցությանն առնչվող հարցեր, այդ թվում... մանրամասն »
Տիգրան Խաչատրյանն ընդունել է Հայաստանում Ամերիկայի առեւտրի պալատի ներկայացուցիչներին
ՀՀ փոխվարչապետ Տիգրան Խաչատրյանն ընդունել է Հայաստանում Ամերիկայի առեւտրի պալատի (ՀԱԱՊ) եւ պալատի անդամ-կազմակերպությունների ներկայացուցիչներին: Ողջունելով հյուրերին՝ փոխվարչապետը ներկայացրել է Հայաստանում նախորդ եւ ընթացիկ տարվա մակրոտնտեսական եւ... մանրամասն »

Пятница, 17 Март 2023
Вице-премьер Тигран Хачатрян 17 марта провел рабочую встречу с руководителем миссии Международного валютного фонда (МВФ) в Армении Ивой Петровой и постоянным представителем МВФ в Армении Мехди Раисом. В начале встречи вице-премьер Хачатрян, приветствуя гостей, высоко... подробности »
Араик Арутюнян принял участие в церемонии запуска обратного отсчета до старта Чемпионата Европы по тяжелой атлетике 2023 года
Руководитель аппарата премьер-министра, председатель межведомственной комиссии по подготовке и организации Чемпионата Европы по тяжелой атлетике среди взрослых Араик Арутюнян сегодня на Северном проспекте Еревана принял участие в церемонии запуска обратного... подробности »
Мгер Григорян принял мэра Екатеринбурга Алексея Орлова
Вице-премьер Мгер Григорян принял делегацию во главе с мэром Екатеринбурга Алексеем Орловым. В ходе встречи были обсуждены вопросы налаженного между Республикой Армения и Российской Федерацией сотрудничества, в том числе межрегионального децентрализованного... подробности »
Тигран Хачатрян принял представителей Американской торговой палаты в Армении
Вице-премьер Тигран Хачатрян принял представителей Американской торговой палаты в Армении и организаций-членов Палаты. Приветствуя гостей, вице-премьер представил основные макроэкономические и фискальные показатели прошлого и текущего годов в Армении, а также... подробности »