Արայիկ Հարությունյանն ընդունել է Ֆրանկոֆոնիայի խաղերի միջազգային կոմիտեի տնօրենին
Վարչապետի աշխատակազմի ղեկավար Արայիկ Հարությունյանն ընդունել է Ֆրանկոֆոնիայի խաղերի միջազգային կոմիտեի տնօրեն Զեյնա Մինային: Վարչապետի աշխատակազմի ղեկավարը կարևորել է Հայաստանի և Ֆրանկոֆոնիայի միջազգային կազմակերպության միջև համագործակցությունը և դրա... մանրամասն »
Տիգրան Խաչատրյանն աշխատանքային քննարկում է ունեցել ԱԶԲ պատվիրակության հետ
ՀՀ փոխվարչապետ Տիգրան Խաչատրյանն ընդունել է Ասիական զարգացման բանկի հայաստանյան գրասենյակի տնօրեն Պաոլո Սպանտիգատիի գլխավորած պատվիրակությանը: Ողջունելով հյուրերին՝ փոխվարչապետը նշել է, որ Ասիական զարգացման բանկը մշտապես եղել եւ մնում է ՀՀ կառավարության վարած... մանրամասն »
Վարչապետի աշխատակազմի ղեկավարն ընդունել է Հայաստանում Վրաստանի նորանշանակ դեսպանին
Վարչապետի աշխատակազմի ղեկավար Արայիկ Հարությունյանն ընդունել է Հայաստանում Վրաստանի նորանշանակ արտակարգ և լիազոր դեսպան Գիորգի Շարվաշիձեին: Արայիկ Հարությունյանը շնորհավորել է դեսպանին նշանակման առիթով և պատրաստակամություն հայտնել օժանդակել Հայաստանում վերջինիս... մանրամասն »

Араик Арутюнян принял директора Международного комитета Франкофонских игр
Руководитель аппарата премьер-министра Араик Арутюнян принял директора Международного комитета Франкофонских игр Зейну Мину. Руководитель аппарата премьер-министра отметил важность сотрудничества между Арменией и Международной организацией Франкофонии и его... подробности »
Вице-премьер Тигран Хачатрян провел рабочую беседу с делегацией АБР
Вице-премьер Республики Армения Тигран Хачатрян принял делегацию во главе с директором армянского офиса Азиатского банка развития (АБР) Паоло Спантигати. Приветствуя гостей, вице-премьер отметил, что Азиатский банк развития всегда был и остается одним из важнейших... подробности »
Руководитель аппарата премьер-министра принял новоназначенного посла Грузии в Армении
Руководитель аппарата премьер-министра Араик Арутюнян принял новоназначенного Чрезвычайного и Полномочного посла Грузии в Армении Георгия Шарвашидзе. Араик Арутюнян поздравил посла с назначением и выразил готовность поддержать его миссию в Армении на благо двух... подробности »