Տեղեկատվական տեխնոլոգիաների ոլորտի 29 ուսանող արժանացել են Տեղեկատվական տեխնոլոգիաների բնագավառում 2022 թվականի կրթական մրցանակների
Փոխվարչապետ Մհեր Գրիգորյանը Սինոփսիս Արմենիայի գիտաարտադրական համալիրում կազմակերպված արարողության ժամանակ Վարչապետի անունից հանձնել է Տեղեկատվական տեխնոլոգիաների բնագավառում 2022 թվականի կրթական մրցանակները: Տեղեկատվական տեխնոլոգիաների բնագավառում կրթական... մանրամասն »
Փոխվարչապետ Մհեր Գրիգորյանը տեսազանգ է ունեցել ԱԶԲ նախագահի հետ
Փոխվարչապետ Մհեր Գրիգորյանը տեսազանգ է ունեցել Ասիական զարգացման բանկի (ԱԶԲ) նախագահ Մասացուգու Ասակավայի հետ: Փոխվարչապետն ընդգծել է ԱԶԲ-ի հետ համագործակցության կարևորությունը առանցքային ոլորտներում իրականացվող բարեփոխումների շրջանակներում՝ մասնավորապես նշելով... մանրամասն »

29 студентов сферы информационных технологий стали лауреатами образовательной премии 2022 г. в области ИТ
Вице-премьер Мгер Григорян в ходе организованной в научно-производственном комплексе Synopsys Armenia церемонии от имени премьер-министра вручил образовательные премии 2022 года в области информационных технологий. В этом году в рамках ежегодной церемонии вручения... подробности »
Вице-премьер Мгер Григорян в формате видеоконференцсвязи провел встречу с президентом АБР
Вице-премьер Мгер Григорян в формате видеоконференцсвязи провел встречу с президентом Азиатского банка развития (АБР) Масацугу Асакавой. Вице-премьер подчеркнул важность сотрудничества с АБР в рамках реализуемых по ключевым направлениям реформ, подчеркнув в... подробности »