Միջգերատեսչական նիստ՝ փոխվարչապետ Մաթևոսյանի գլխավորությամբ
Փոխվարչապետ Համբարձում Մաթևոսյանի գլխավորությամբ և շահագրգիռ պետական մարմինների ղեկավար կազմի ու ներկայացուցիչների մասնակցությամբ այսօր տեղի է ունեցել ՀՀ պետական տարեկան բյուջեներով նախատեսված սուբվենցիաներից բացի Հայաստանի համայնքների տնտեսական և սոցիալական... մանրամասն »
Փոխվարչապետ Մաթևոսյանը Կոտայքի մարզ կատարած այցի ընթացքում հանդիպել է խոշորացված համայնքների ղեկավարներին և ֆերմերներին
Հայաստանի Հանրապետության փոխվարչապետ Համբարձում Մաթևոսյանն ապրիլի 30-ին աշխատանքային այցով Կոտայքի մարզում էր։ Փոխվարչապետին ուղեկցել են ՀՀ տարածքային կառավարման և ենթակառուցվածքների նախարար Գնել Սանոսյանը, Կոտայքի մարզպետ Ահարոն Սահակյանը, Էկոնոմիկայի նախարարի... մանրամասն »

Под председательством вице-премьера Матевосяна состоялось заседание межведомственной комиссии
Под председательством вице-премьера Амбарцума Матевосяна и с участием руководителей и представителей заинтересованных государственных ведомств сегодня состоялось заседание межведомственной комиссии по оценке заявок на непредусмотренные годовым государственным... подробности »
В рамках визита в Котайкскую область вице-премьер Матевосян провел встречу с главами укрупненных общин и фермерами
Вице-премьер Республики Армения Амбарцум Матевосян 30 апреля с рабочим визитом посетил Котайкскую область. Вице-премьера сопровождали министр территориального управления и инфраструктур Гнел Саносян, губернатор Котайка Аарон Саакян, заместитель министра экономики... подробности »