Փոխվարչապետ Մհեր Գրիգորյանը մասնակցել է Մրցակցության պաշտպանության հանձնաժողովի ստեղծման 20-ամյակին նվիրված միջոցառմանը
Փոխվարչապետ Մհեր Գրիգորյանը մասնակցել է Մրցակցության պաշտպանության հանձնաժողովի ստեղծման 20-ամյակին նվիրված միջոցառմանը, որտեղ հանդես է եկել ողջույնի խոսքով: Փոխվարչապետը, շնորհավորելով Մրցակցության պաշտպանության hանձնաժողովի նախագահին և ամբողջ անձնակազմին,... մանրամասն »
Փոխվարչապետ Սուրեն Պապիկյանի այցը Գյումրի
Սեպտեմբերի 16-ին ՀՀ փոխվարչապետ Սուրեն Պապիկյանն այցելել է Գյումրի: Փոխվարչապետը կանգառ է կատարել «Հյուսիս-հարավ» ավտոճանապարհի` Մաստարայի և Մարալիկի հատվածներում՝ ծանոթանալու արդեն իսկ կատարված աշխատանքներին և ներկայումս ընթացող ասֆալտապատմանը։ Այնուհետ... մանրամասն »

Визит вице-премьера Сурена Папикяна в Гюмри
Вице-премьер Армении Сурен Папикян 16 сентября посетил город Гюмри. Вице-премьер сделал остановку на участках Мастара и Маралик дороги “Север-Юг”, чтобы ознакомиться законченными работами и текущим процессом асфальтирования. Затем Сурен Папикян принял участие... подробности »
Вице-премьер Мгер Григорян принял участие в мероприятии, посвященном 20-летию Комиссии по защите конкуренции
Вице-премьер Мгер Григорян принял участие в мероприятии, посвященном 20-летию Комиссии по защите конкуренции, в ходе которого выступил с приветственной речью. Поздравив председателя и всех сотрудников Комиссии по защите конкуренции, вице-премьер отметил, что... подробности »