Փոխվարչապետ Մհեր Գրիգորյանն ընդունել է Միացյալ Թագավորության դեսպանին
Փոխվարչապետ Մհեր Գրիգորյանն ընդունել է Հայաստանում Միացյալ Թագավորության դեսպան Ջոն Պատրիկ Գալագերին: Փոխվարչապետը, օգտվելով հանդիպման պատեհ առիթից, շնորհավորել է դեսպանին նշանակման կապակցությամբ և արդյունավետ աշխատանք մաղթել իր առաքելության շրջանակներում: Մհեր... մանրամասն »
Փոխվարչապետ Մհեր Գրիգորյանը ԵՄ դեսպանի հետ քննարկել է ՀՀ-ԵՄ համագործակցության օրակարգը
Փոխվարչապետ Մհեր Գրիգորյանն ընդունել է ԵՄ պատվիրակության ղեկավար, դեսպան Անդրեա Վիկտորինին: Հանդիպման ընթացքում կողմերը քննարկել են Արևելյան գործընկերության շրջանակներում Հայաստանի հետ ԵՄ համագործակցության հիմնական ուղենիշները: Անդրադարձ է կատարվել նաև... մանրամասն »
Հոկտեմբերի 1-ից ուժի մեջ մտնող Covid-19 կանոնակարգումը հավասարապես ազդելու է նաև պետական պաշտոններ զբաղեցնող անձանց վրա
Այսօր տեղի է ունեցել ՀՀ կառավարության հերթական նիստը, որը վարել է ՀՀ փոխվարչապետ Սուրեն Պապիկյանը: Մինչ օրակարգի քննարկումը, փոխվարչապետ Սուրեն Պապիկյանն անդրադարձել է Հայաստանում կորոնավիրուսի համավարակով պայմանավորված իրավիճակին: Փոխվարչապետը խնդրել է... մանրամասն »

Вице-премьер Мгер Григорян принял посла Великобритании
Вице-премьер Мгер Григорян принял посла Соединенного Королевства Великобритании и Северной Ирландии в Республике Армения Джона Патрика Галлагера. Воспользовавшись случаем, вице-премьер поздравил посла с назначением и пожелал ему плодотворной работы в рамках его... подробности »
Вице-премьер Мгер Григорян обсудил с послом ЕС повестку сотрудничества Армения-ЕС
Вице-премьер Мгер Григорян принял руководителя делегации ЕС в Армении, посла Андреа Викторин. В ходе встречи стороны обсудили основные направления сотрудничества ЕС с Арменией в рамках Восточного партнерства. Был затронут также ряд других вопросов, представляющих... подробности »
Вступающее в силу с 1 октября регулирование относительно Covid-19 будет равным образом распространяться на лиц, занимающих государственные должности
Сегодня состоялось очередное заседание правительства Республики Армения, которое вел вице-премьер Сурен Папикян. До начала обсуждения вопросов повестки дня вице-премьер Сурен Папикян коснулся ситуации с коронавирусом в Армении и попросил министра здравоохранения... подробности »