Փոխվարչապետ Սուրեն Պապիկյանի ուղերձը Գիտության և դպրության օրվա առթիվ
Սիրելի' աշակերտներ, ուսանողներ, մանկավարժներ, կրթության ոլորտի ներկայացուցիչներ, Ջերմորեն շնորհավորում եմ Գիտելիքի և դպրության օրվա առթիվ։ Սեպտեմբերի 1-ը խորհրդանշական է դարձնում ձեր առանցքային և կարևոր դերակատարումը ինչպես անձնապես՝ ձեր, այնպես էլ՝ մեր... մանրամասն »
Փոխվարչապետ Սուրեն Պապիկյանն այցելել է Վ․ Պետրոսյանի անվան Երևանի թիվ 51 դպրոց
Սեպտեմբերի 1-ին ՀՀ փոխվարչապետ Սուրեն Պապիկյանն այցելել է Վարդգես Պետրոսյանի անվան Երևանի թիվ 51 դպրոց։ Ողջույնի պաշտոնական միջոցառումից հետո փոխվարչապետ Սուրեն Պապիկյանն ու Երևանի քաղաքապետ Հայկ Մարությանը երեխաների օգնությամբ կտրեցին կարմիր ժապավենը`... մանրամասն »

Вице-премьер Сурен Папикян посетил ереванскую школу №51 имени Вардгеса Петросяна
Вице-премьер Республики Армения Сурен Папикян 1 сентября посетил школу №51 имени Вардгеса Петросяна в Ереване. После официального приветственного мероприятия вице-премьер Сурен Папикян и мэр Еревана Айк Марутян с помощью детей перерезали красную ленточку, объявив... подробности »
Поздравительное послание вице-премьера Сурена Папикяна по случаю Дня знаний, письменности и словесности
Дорогие школьники, студенты, педагоги, представители сферы образования, Сердечно поздравляю вас с Днем знаний, письменности и словесности! 1 сентября делает символической вашу ключевую и важную роль как для вашего личного будущего, так и для будущего нашего... подробности »