Փոխվարչապետ Մհեր Գրիգորյանը տեսազանգ է ունեցել Համաշխարհային բանկի ներկայացուցիչների հետ
Փոխվարչապետ Մհեր Գրիգորյանը տեսազանգ է ունեցել Համաշխարհային բանկի Եվրոպայի և Կենտրոնական Ասիայի հարցերով նորանշանակ փոխնախագահ Աննա Բյերդեի և նույն պաշտոնում իր լիազորություններն ավարտող Սիրիլ Մյուլերի հետ: Տեսազանգին հայկական կողմից մասնակցել են նաև Ֆինանսների... մանրամասն »
ՊԵԿ հարկ վճարողի պարտավորությունների հանրագումարը 1,5 միլիոն դրամը չգերազանցելու դեպքում՝ նրա նկատմամբ չեն իրականացվի հարկադիր գանձման գործողություններ
Պետական եկամուտների կոմիտեն տեղեկացնում է, որ հանրապետությունում հայտարարված արտակարգ դրության ժամանակահատվածում և դրանից հետո՝ անորոշ ժամկետով, ընդառաջելով հարկ վճարողներին, ՊԵԿ իրավաբանական վարչությունը մտադիր է չիրականացնել մինչև 1,5 միլիոն դրամ... մանրամասն »

Понедельник, 27 Апрель 2020
Вице-премьер Мгер Григорян провел видеовстречу с новоназнченным вице-президентом Всемирного банка по региону Европы и Центральной Азии Анной Бьерде и завершающим свою миссию v этой должности Сирилом Мюллером. В видеовстрече также приняли участие министр финансов Атом... подробности »
КГД: в отношении лиц с налоговыми обязательствами до 1,5 млн драмов не будет осуществлено действий по принудительному взысканию
Комитет государственных доходов информирует, что в период объявленного в республике чрезвычайного положения и после этого, на неопределенный срок, идя навстречу налогоплательщикам, Юридическое управление КГД не намерено осуществлять свое дискреционное полномочие по... подробности »