Կառավարությունում կայացել է «Հայաստանում ընտրական գործընթացների աջակցություն» ծրագրերի ղեկավար հանձնաժողովի նիստը
Փոխվարչապետ Մհեր Գրիգորյանի նախագահությամբ այսօր Կառավարությունում կայացել է «Հայաստանում ընտրական գործընթացների աջակցություն» ծրագրերի ղեկավար հանձնաժողովի եզրափակիչ նիստը: Նիստին մասնակցել են «Հայաստանում ընտրական գործընթացների աջակցություն»... մանրամասն »
Փոխվարչապետ Տիգրան Ավինյանն ընդունել է Սուրբ Աթոռի առաքելական նվիրակին
Մարտի 4-ին փոխվարչապետ Տիգրան Ավինյանն ընդունել է Հայաստանում Սուրբ Աթոռի առաքելական նվիրակ (նստավայրը՝ Թբիլիսի) արքեպիսկոպոս Ժոզե Ավելինու Բետանկուրին: Տիգրան Ավինյանը նշել է, որ Հայաստանի ու Սուրբ Աթոռի սերտ փոխգործակցությունը հիմնված է ոչ միայն քրիստոնեական... մանրամասն »
ՀՀ վարչապետի աշխատակազմի ղեկավարին է ներկայացվել Շուկայի վերահսկողության տեսչական մարմնի ընթացիկ գործունեությունը
ՀՀ վարչապետի աշխատակազմի ղեկավար Էդուարդ Աղաջանյանի մոտ տեղի է ունեցել աշխատանքային քննարկում, որին մասնակցել են ՀՀ վարչապետի աշխատակազմի տեսչական մարմինների աշխատանքների համակարգման գրասենյակի ղեկավար Արթուր Ասոյանը եւ ՀՀ շուկայի վերահսկողության տեսչական մարմնի... մանրամասն »

В правительстве состоялось заседание руководящей комиссии программ “Содействие избирательным процессам в Армении”
Под председательством вице–премьера Мгера Григоряна сегодня в правительстве состоялось заключительное заседание руководящей комиссии программ “Содействие избирательным процессам в Армении”. В заседании приняли участие представители донорской общины,... подробности »
Вице-премьер Тигран Авинян принял Апостольского нунция Святого Престола
Вице-премьер Тигран Авинян 4 марта принял Апостольского нунция Святого Престола в Армении (резиденция в Тбилиси), архиепископа Жозе Авелину Бетанкура. Тигран Авинян отметил, что тесное взаимодействие между Арменией и Святым Престолом основывается не только на... подробности »
Руководителю аппарата премьер-министра представлена деятельность Инспекционного органа по надзору за рынком
Под председательством руководителя аппарата премьер-министра Эдуарда Агаджаняна сегодня состоялось рабочее совещание с участием начальника Бюро по координированию работ инспекционных органов Артура Асояна и руководителя Инспекционного органа по надзору за рынком... подробности »