Փոխվարչապետ Մհեր Գրիգորյանը հանդիպում է ունեցել ԵՄ ներկայացուցիչների հետ
Փոխվարչապետ Մհեր Գրիգորյանն ընդունել է աշխատանքային այցով Հայաստանում գտնվող Եվրոպական հանձնաժողովի հարևանության և ընդլայնման բանակցությունների գլխավոր տնօրինության Հայաստանի հետ գործընկերության հարցերով բաժնի ղեկավար Վասիլիս Մարագոսի գլխավորած պատվիրակությանը։... մանրամասն »
Փոխվարչապետ Մհեր Գրիգորյանը մասնակցել է Բեռլինի Թումո կենտրոնի հիմնադրման վերաբերյալ պայմանագրի ստորագրման արարողությանը
Փոխվարչապետ Մհեր Գրիգորյանը Թումո ստեղծարար տեխնոլոգիաների կենտրոնում մասնակցել է Բեռլինի Թումո կենտրոնի հիմնադրման վերաբերյալ պայմանագրի ստորագրման հանդիսավոր արարողությանը, որը զուգահեռաբար տեղի էր ունենում նաև KfW բանկի Բեռլինի ներկայացուցչությունում: Բեռլինի... մանրամասն »
Փոխվարչապետ Տիգրան Ավինյանն ընդունել է Ասիական զարգացման բանկի Հայաստանի գրասենյակի նորանշանակ տնօրենին
Հունվարի 21-ին փոխվարչապետ Տիգրան Ավինյանն ընդունել է Ասիական զարգացման բանկի (ԱԶԲ) Հայաստանի գրասենյակի նորանշանակ տնօրեն Պաոլո Սպանտիգատիին: Ողջունելով հյուրին՝ Տիգրան Ավինյանը շնորհավորել է նրան նշանակման կապակցությումբ և կարևորել ԱԶԲ հետ հաստատված արդյունավետ... մանրամասն »

Вторник, 21 Январь 2020
Вице-премьер Мгер Григорян принял находящуюся с рабочим визитом в Армении делегацию во главе с руководителем отдела по вопросам Армении, Азербайджана, Беларуси и Восточного партнерства Главного директората Европейской комиссии по вопросам соседства Василисом... подробности »
Вице-премьер Мгер Григорян принял участие в церемонии подписания договора о создании центра “Тумо” в Берлине
Вице-премьер Мгер Григорян в центре креативных технологий “Тумо” принял участие в торжественной церемонии подписания договора о создании центра “Тумо” в Берлине. Церемония параллельно проходила в берлинском офисе банка KfW. Проект по созданию центра... подробности »
Вице-премьер Тигран Авинян принял новоназначенного директора армянского офиса Азиатского банка развития
Вице-премьер Тигран Авинян 21 января принял новоназначенного директора армянского офиса Азиатского банка развития (АБР) Паоло Спантигати. Приветствуя гостя, Тигран Авинян поздравил его в связи с назначением и отметил важность налаженного с АБР эффективного... подробности »