Փոխվարչապետ Տիգրան Ավինյանն ընդունել է «ՀայՓոստ Թրասթ Մենեջմենթ»-ի տնօրենին
Նոյեմբերի 20-ին փոխվարչապետ Տիգրան Ավինյանն ընդունել է «ՀայՓոստ Թրասթ Մենեջմենթ››-ի տնօրեն Խորխե Էռնեկյանին: Զրուցակիցները քննարկել են ՀայՓոստի հավատարմագրային կառավարման հետ կապված հարցեր: Տիգրան Ավինյանը ներկայացրել է կառավարության տեսլականը... մանրամասն »
Փոխվարչապետ Տիգրան Ավինյանն ընդունել է Համաշխարհային բանկի պատվիրակությանը
Նոյեմբերի 20-ին ՀՀ փոխվարչապետ Տիգրան Ավինյանն ընդունել է Համաշխարհային բանկի Հայաստանի գրասենյակի տնօրեն Սիլվի Բոսութղոյին ու «Տեղական տնտեսության և ենթակառուցվածքների զարգացման» վարկային ծրագրի (Ծրագիր) թիմին: Հանդիպման ընթացքում քննարկվել են Ծրագրի հետ... մանրամասն »
Փոխվարչապետ Տիգրան Ավինյանը մասնակցել է Մրցակցության միջազգային օրվան նվիրված համաժողովին
Նոյեմբերի 20-ին փոխվարչապետ Տիգրան Ավինյանը մասնակցել է Տնտեսական մրցակցության պաշտպանության պետական հանձնաժողովի (ՏՄՊՊՀ) կողմից կազմակերպած Մրցակցության միջազգային օրվան նվիրված համաժողովին: Տիգրան Ավինյանը նշել է, որ կառավարությունը բազմիցս հայտարարել է ու... մանրամասն »
Փոխվարչապետ Մհեր Գրիգորյանը հանդիպում է ունեցել Արցախի Հանրապետության պետական նախարարի հետ
Փոխվարչապետ Մհեր Գրիգորյանն այսօր հանդիպում է ունեցել Արցախի Հանրապետության պետական նախարար Գրիգորի Մարտիրոսյանի հետ։ Փոխվարչապետը կարևորել է հայկական երկու հանրապետությունների միջև համագործակցությունը և դրա շարունակական զարգացումը։ Զրուցակիցները քննարկել են... մանրամասն »

Среда, 20 Ноябрь 2019
Вице-премьер Мгер Григорян сегодня встретился с государственным министром Республики Арцах Григорием Мартиросяном. Вице-премьер подчеркнул важность сотрудничества между двумя армянскими республиками и его непрерывного развития. Собеседники обсудили вопросы,... подробности »
Вице-премьер Тигран Авинян принял делегацию Всемирного банка
Вице-премьер Тигран Авинян 20 ноября принял директора ереванского офиса Всемирного банка Сильви Босутро и команду кредитной программы “Развитие местной экономики и инфраструктур”. В ходе встречи были обсуждены связанные с программой текущие вопросы и... подробности »
Вице-премьер Тигран Авинян принял участие в посвященной Международному дню конкуренции конференции
Вице-премьер Тигран Авинян 20 ноября принял участие в организованной Государственной комиссией по защите экономической конкуренции (ГКЗЭК) конференции, посвященной Международному дню конкуренции. Тигран Авинян отметил, что правительство многократно заявляло и... подробности »
Вице-премьер Тигран Авинян принял директора “HayPost Trust Management”
Вице-премьер Тигран Авинян 20 ноября принял директора “HayPost Trust Management” Хорхе Эрнекяна.  Собеседники обсудили вопросы трастового управления компании “Айпост”. Тигран Авинян представил видение правительства о будущем “Айпост” и подчеркнул, что... подробности »