Փոխվարչապետ Տիգրան Ավինյանն ընդունել է ՎԶԵԲ գլխավոր քարտուղարին
Նոյեմբերի 8-ին փոխվարչապետ Տիգրան Ավինյանն ընդունել է Վերակառուցման և զարգացման եվրոպական բանկի (ՎԶԵԲ) գլխավոր քարտուղար Էնցո Քվատրոչիոկեի ղեկավարած պատվիրակությանը: ՎԶԵԲ գլխավոր քարտուղարը նշել է, որ երկօրյա այցի հիմնական նպատակն է գնահատել Երևանի՝ 2021 թ.-ին ՎԶԵԲ... մանրամասն »
Էդուարդ Աղաջանյանը Տ. Արշակ Եպիսկոպոս Խաչատրյանի հետ քննարկել է պետություն-եկեղեցի հարաբերություններին առնչվող հարցեր
Ի Կատարումն վարչապետ Նիկոլ Փաշինյանի և Գերագույն հոգևոր խորհրդի ժողովի մասնակիցների հանդիպման ընթացքում ձեռք բերված պայմանավորվածության՝ այսօր տեղի է ունեցել հանդիպում վարչապետի աշխատակազմի ղեկավար Էդուարդ Աղաջանյանի և Տ. Արշակ Եպիսկոպոս Խաչատրյանի միջև:... մանրամասն »

Вице-премьер Тигран Авинян принял генерального секретаря ЕБРР
Вице-премьер Тигран Авинян 8 ноября принял делегацию во главе с генеральным секретарем Европейского банка реконструкции и развития (ЕБРР) Энзо Кваттрочокке. Генеральный секретарь ЕБРР отметил, что основной целью двухдневного визита была оценка возможностей Еревана... подробности »
Эдуард Агаджанян обсудил с епископом Аршаком Хачатряном вопросы взаимоотношений между государством и церковью
Во исполнение достигнутой на встрече премьер-министра Никола Пашиняна с участниками Высшего духовного совета договоренности сегодня состоялась встреча руководителя аппарата премьер-министра Эдуарда Агаджаняна и епископа Аршака Хачатряна. Собеседники коснулись... подробности »