Փոխվարչապետ Մհեր Գրիգորյանն ընդունել է Եվրոպական հանձնաժողովի Հարևանության հարցերով գլխավոր տնօրենի տեղակալին
Փոխվարչապետ Մհեր Գրիգորյանն ընդունել է Եվրոպական հանձնաժողովի Հարևանության հարցերով գլխավոր տնօրենի տեղակալ Կատարինա Մատերնովայի գլխավորած պատվիրակությանը: Հանդիպմանը ներկա էր նաև ԵՄ պատվիրակության նորանշանակ ղեկավար, դեսպան Անդրեա Վիկտորինը: Օգտվելով... մանրամասն »
Փոխվարչապետ Տիգրան Ավինյանն ընդունել է Զարգացման ֆրանսիական գործակալության Հարավային Կովկասի գրասենյակի ղեկավարին
Սեպտեմբերի 19-ին փոխվարչապետ Տիգրան Ավինյանն ընդունել է Զարգացման ֆրանսիական գործակալության (ԶՖԳ) Հարավային Կովկասի գրասենյակի ղեկավար Գայել Ասայագին ու Ֆրանսիայի արտակարգ և լիազոր դեսպան Ժոնատան Լաքոթին: Փոխվարչապետը բարձր է գնահատել հայ-ֆրանսիական... մանրամասն »

Четверг, 19 Сентябрь 2019
Вице-премьер Тигран Авинян принял руководителя офиса по Южному Кавказу Французского агентства развития
Вице-премьер Тигран Авинян 19 сентября принял руководителя офиса по Южному Кавказу Французского агентства развития (ФАР) Гаэль Асаяг и Чрезвычайного и Полномочного посла Франции в Армении Джонатана Лакота. Вице-премьер высоко оценил продолжительное укрепление... подробности »
Вице-премьер Мгер Григорян принял заместителя генерального директората по политике соседства Европейской комиссии
Вице-премьер Мгер Григорян принял заместителя генерального директората по политике соседства Европейской комиссии Катарину Матернову. На встрече присутствовала также новоназначенный руководитель делегации ЕС в Армении, посол Андреа Викторин. Пользуясь случаем,... подробности »