Փոխվարչապետ Տիգրան Ավինյանն անցկացրել է քննարկում պետական ծառայությունների ոլորտի բարեփոխումների վերաբերյալ
Ապրիլի 25-ին փոխվարչապետ Տիգրան Ավինյանի գլխավորությամբ կառավարությունում տեղի է ունեցել պետական ծառայությունների ոլորտի բարեփոխումների վերաբերյալ քննարկում: Քննարկմանը մասնակցել են Արդարադատության նախարար Արտակ Զեյնալյանը, Տրանսպորտի, կապի և տեղեկատվական... մանրամասն »
Փոխվարչապետ Մհեր Գրիգորյանը և Դիրք Շաթշնայդերը քննարկել են Հայաստանի և Գերմանիայի միջև համագործակցության զարգացման հնարավորությունները
Փոխվարչապետ Մհեր Գրիգորյանն ընդունել է ԳԴՀ տնտեսական համագործակցության և զարգացման դաշնային նախարարության Արևելյան Եվրոպայի հարցերով բաժնի ղեկավար Դիրք Շաթշնայդերի գլխավորած պատվիրակությանը: Հանդիպմանը ներկա էր նաև Հայաստանում Գերմանիայի Դաշնային Հանրապետության... մանրամասն »

Четверг, 25 Апрель 2019
Вице-премьер Мгер Григорян и Дирк Шатшнайдер обсудили возможности развития сотрудничества между Арменией и Германией
Вице-премьер Мгер Григорян принял делегацию во главе с руководителем департамента Восточной Европы и Южного Кавказа федерального министерства экономического сотрудничества и развития Германии Дирком Шатшнайдером. На встрече присутствовал также Чрезвычайный и... подробности »
Вице-премьер Тигран Авинян провел совещание на тему реформ в сфере государственных услуг
25 апреля во главе с вице-премьером Тиграном Авиняном в правительстве состоялось совещание на тему реформ в сфере государственных услуг. В обсуждении приняли участие министр юстиции Артак Зейналян, министр транспорта, связи и информационных технологий Акоп Аршакян,... подробности »
Вице-премьер Тигран Авинян представил новоизбранного председателя Государственной комиссии по защите экономической конкуренции
23-ого апреля Вице-премьер Тигран Авинян представил членам и аппарату Государственной комиссии по защите экономической конкуренции Республики Армения новоизбранного председателя ГКЗЭК Гегама Геворкяна. Поздравив и пожелав успехов новоизбранному председателю... подробности »