Հայաստանի զարգացման հիմնադրամն ակնկալում է 2018-ին ներգրավվող ներդրումների ծավալը հասցնել 46,8 մլն դոլարի
Վարչապետ Կարեն Կարապետյանի գլխավորությամբ կառավարությունում տեղի է ունեցել Հայաստանի զարգացման հիմնադրամի հոգաբարձուների խորհրդի հերթական նիստը: Խորհուրդը նախ քննարկել և հաստատել է հիմնադրամի 2017 թվականի ֆինանսական և գործունեության տարեկան հաշվետվությունները,... մանրամասն »
Կայացել է ՀՀ տեսչական մարմինների միասնական բողոքարկման հանձնաժողովի նիստ
Վարչապետ Կարեն Կարապետյանի գլխավորությամբ կառավարությունում այսօր տեղի է ունեցել ՀՀ տեսչական մարմինների միասնական բողոքարկման հանձնաժողովի նիստը: Քննարկվել է ՀՀ ԿԱ պետական եկամուտների կոմիտեի հարկային և մաքսային մարմինների գանգատարկման հանձնաժողովի ընդունած... մանրամասն »

Фонд развития Армении планирует в 2018 году довести объем привлеченных инвестиций до 46,8 млн долларов
Под председательством Премьер-министра Карена Карапетяна в Правительстве состоялось очередное заседание Совета попечителей Фонда развития Армении. Совет обсудил и утвердил финансовый отчет и отчет о деятельности фонда в 2017 году, затем программу деятельности и... подробности »
Под председательством Премьер-министра Карена Карапетяна в Правительстве сегодня состоялось заседание Единой апелляционной комиссии инспекционных органов РА. Были рассмотрены три заявки против решений, принятых комиссией по жалобам налоговых и таможенных органов... подробности »