Քննարկվել է Հայաստանի գործարար միջավայրի բարելավման 2018 թ. միջոցառումների ծրագրի նախագիծը
Վարչապետ Կարեն Կարապետյանի մոտ այսօր քննարկվել է Հայաստանի գործարար միջավայրի բարելավման 2018 թ. միջոցառումների ծրագրի նախագիծը: Կառավարության ղեկավարին զեկուցվել է, մասնավորապես, ընկերությունների հիմնման, շինարարական թույլտվությունների տրամադրման,... մանրամասն »
Վարչապետին ներկայացվել են ՀՀ արդարադատության նախարարության 2017 թվականի գործունեության արդյունքներն ու 2018-ի անելիքները
Վարչապետ Կարեն Կարապետյանն այսօր այցելել է ՀՀ արդարադատության նախարարություն` ծանոթանալու 2017 թվականի գերակա խնդիրների կատարման և միջոցառումների իրականացման արդյունքներին, ինչպես նաև 2018 թվականի անելիքներին: Վարչապետին ներկայացվել են ՀՀ արդարադատության... մանրամասն »

Обсужден проект Программы мероприятий по улучшению бизнес-среды Армении на 2018 год
У Премьер-министра Карена Карапетяна сегодня был обсужден проект Программы мероприятий по улучшению бизнес-среды Армении на 2018 год. Главе Правительства было доложено, в частности, о 43 мероприятиях и ожидаемых результатах по следующим направлениям: основание компаний,... подробности »
Премьер-министру представили результаты деятельности и задачи на 2018 год Министерства юстиции РА
Премьер-министр Карен Карапетян сегодня посетил Министерство юстиции РА для ознакомления с результатами выполнения приоритетных задач и осуществления мероприятий в 2017 году, а также задачами на 2018 год. Премьер-министру представили разработанные Министерством... подробности »