Վարչապետը տարեմուտի ընդունելության է հրավիրել ԶԼՄ-ների ներկայացուցիչներին
Վարչապետ Կարեն Կարապետյանն այսօր տարեմուտի ընդունելության է հրավիրել զանգվածային լրատվության միջոցների ներկայացուցիչներին: Կառավարության ղեկավարը շնորհավորել է ԶԼՄ-ների ներկայացուցիչներին՝ գալիք Նոր տարվա և Սուրբ Ծննդյան տոների կապակցությամբ, մաղթել... մանրամասն »
2018 թվականին ՀՀ կառավարությունն ավելի խիստ ռեժիմով է աշխատելու. Վարչապետ Կարեն Կարապետյան
Այսօր տեղի է ունեցել ՀՀ կառավարության հերթական նիստը, որը վարել է ՀՀ վարչապետ Կարեն Կարապետյանը: Նախքան օրակարգային հարցերի քննարկումը՝ վարչապետը շնորհակալություն է հայտնել կառավարության անդամներին համատեղ աշխատանքի համար. «Այսօր կառավարության այս տարվա վերջին... մանրամասն »
Տեղի է ունեցել Երևանի հիմնադրման 2800-ամյակին նվիրված միջոցառումները նախապատրաստող և կազմակերպող հոբելյանական հանձնաժողովի նիստ
Վարչապետ Կարեն Կարապետյանի գլխավորությամբ կառավարությունում այսօր տեղի է ունեցել Երևանի հիմնադրման 2800-ամյակին նվիրված միջոցառումները նախապատրաստող և կազմակերպող հոբելյանական հանձնաժողովի նիստ: Երևանի քաղաքապետի տեղակալ Արամ Սուքիասյանը ներկայացրել է Երևանի... մանրամասն »

Премьер-министр пригласил на новогодний прием представителей СМИ
Премьер-министр Карен Карапетян сегодня пригласил на новогодний прием представителей средств массовой информации. Глава Правительства поздравил представителей СМИ с наступающим Новым годом и Рождеством, пожелал здоровья, счастья, любви, мира и тепла их семьям.... подробности »
Премьер-министр Карен Карапетян: в 2018 году Правительство РА будет работать в более жестком режиме
Сегодня состоялось очередное заседание Правительства РА, которое вел Премьер-министр РА Карен Карапетян. Перед обсуждением вопросов повестки дня Премьер-министр поблагодарил членов Правительства за совместную работу: «Сегодня последнее в этом году заседание... подробности »
Состоялось заседание юбилейной комиссии по подготовке и организации мероприятий, посвященных 2800-летию основания Еревана
Под председательством Премьер-министра Карена Карапетяна в Правительстве сегодня состоялось заседание юбилейной комиссии по подготовке и организации мероприятий, посвященных 2800-летию основания Еревана. Заместитель мэра Еревана Арам Сукиасян представил программу... подробности »