Մարզերը տարեկան գործունեության ծրագրերը կմշակեն վարչապետի ներկայացրած ցուցանիշների և ուղղությունների հիման վրա
Այսօր տեղի է ունեցել ՀՀ կառավարության հերթական նիստը, որը վարել է ՀՀ վարչապետ Կարեն Կարապետյանը: Նախքան օրակարգային հարցերի քննարկումը՝ վարչապետը մի շարք հանձնարարականներ է տվել: Կառավարության ղեկավարի առաջին հանձնարարականը մարզպետարանների 2018 թվականի... մանրամասն »
Գյումրիում կյանքի որակը սկզբունքորեն փոխվելու է. Կարեն Կարապետյանը հարգանքի տուրք է մատուցել 1988-ի երկրաշարժի զոհերի հիշատակին
Վարչապետ Կարեն Կարապետյանը 1988 թվականի երկրաշարժի 29-րդ տարելիցի կապակցությամբ այցելել է Գյումրի: Կարեն Կարապետյանը ժամը 11:41-ին ծաղիկներ է դրել Գյումրու «Սուրբ Ամենափրկիչ» եկեղեցում տեղադրված 1988թ. երկրաշարժի զոհերի հիշատակը հավերժացնող հուշարձանին և մասնակցել... մանրամասն »

Четверг, 7 Декабрь 2017
Области разработают годовые программы деятельности на основе представленных Премьер-министром показателей и направлений
Сегодня состоялось очередное заседание Правительства РА, которое вел Премьер-министр РА Карен Карапетян. Перед обсуждением вопросов повестки дня Премьер-министр дал ряд поручений. Первое поручение Главы Правительства касалось программ деятельности областных... подробности »
Качество жизни в Гюмри принципиально изменится: Карен Карапетян отдал дань уважения памяти жертв землетрясения 1988 года
Премьер-министр Карен Карапетян в связи с 29-й годовщиной землетрясения 1988 года посетил Гюмри. Карен Карапетян в 11:41 возложил цветы к установленному в церкви «Сурб Аменапркич» хачкару, увековечивающему память жертв землетрясения 1988 года и принял участие в литургии.... подробности »