«Հայրենասիրությունն այն մեծագույն արժեքն է, որը պետք է միավորի յուրաքանչյուրիս գործողությունները». Վարչապետն ավարտական վկայագրեր է հանձնել ՀՀԿ «Անդրանիկ Մարգարյան» քաղաքական դպրոցի շրջանավարտներին
Վարչապետ Կարեն Կարապետյանն այսօր մասնակցել է Հայաստանի Հանրապետական կուսակցության «Անդրանիկ Մարգարյան» քաղաքական դպրոցի երկրորդ հոսքի ավարտական վկայականների հանձնման արարողությանը: Վարչապետ Կարապետյանը ողջունել և շնորհավորել է շրջանավարտներին՝ ՀՀԿ... մանրամասն »
Վարչապետն ու Հայաստանում Շվեյցարիայի դեսպանը քննարկել են երկկողմ տնտեսական համագործակցության զարգացմանը վերաբերող հարցեր
Վարչապետ Կարեն Կարապետյանն այսօր ընդունել է Հայաստանի Հանրապետությունում Շվեյցարիայի Համադաշնության արտակարգ և լիազոր դեսպան Լուկաս Գասսերին: Կառավարության ղեկավարը նշել է, որ երկու երկրների միջև առկա է բարձր մակարդակի քաղաքական երկխոսություն, և եվրոպական երկրների... մանրամասն »
Վարչապետն ընդունել է Բելառուսի Ազգային ժողովի Ներկայացուցիչների պալատի նախագահի տեղակալին
Վարչապետ Կարեն Կարապետյանն ընդունել է Բելառուսի Ազգային ժողովի Ներկայացուցիչների պալատի նախագահի տեղակալ, միջխորհրդարանական հանձնաժողովի համանախագահ Բոլեսլավ Պիրշտուկի գլխավորած պատվիրակությանը: Վարչապետը վստահություն է հայտնել, որ Երևանում անցկացված... մանրամասն »

Вторник, 21 Ноябрь 2017
Премьер-министр вручил выпускные свидетельства выпускникам политической школы РПА «Андраник Маргарян»: «Патриотизм является величайшей ценностью, которая должна объединять действия каждого из нас»
Премьер-министр Карен Карапетян сегодня принял участие в церемонии вручения выпускных свидетельств выпускникам политической школы Республиканской партии Армении «Андраник Маргарян». Премьер-министр Карапетян поприветствовал и поздравил выпускников с... подробности »
Премьер-министр и посол Швейцарии в Армении обсудили вопросы развития двустороннего экономического сотрудничества
Премьер-министр Карен Карапетян сегодня принял Чрезвычайного и полномочного посла Швейцарской Конфедерации в Республике Армения Лукаса Гассера. Глава Правительства отметил, что между двумя странами существует политический диалог высокого уровня, и в ряду... подробности »
Премьер-министр принял заместителя Председателя Палаты представителей Национального Собрания Беларуси
Премьер-министр Карен Карапетян принял делегацию во главе с заместителем Председателя Палаты представителей Национального Собрания Республики Беларусь, сопредседателем межпарламентской комиссии Болеславом Пирштуком. Премьер-министр выразил уверенность, что итоги... подробности »