Կարեն Կարապետյանի մասնակցությամբ Գյումրիում բացվել է Կումայրի պատմական կենտրոնի զարգացման ծրագրի շրջանակում հիմնանորոգված Ռուսթավելի փողոցը
Վարչապետ Կարեն Կարապետյանն այսօր այցելել է Գյումրի և ներկա գտնվել Կումայրի պատմական կենտրոնի զարգացման ծրագրի շրջանակում հիմնանորոգված Ռուսթավելի փողոցի բացմանը, որտեղ առկա են պատմամշակութային նշանակություն ունեցող շենքեր, շինություններ, և որոնց մի մասն արդեն իսկ... մանրամասն »
Վարչապետը ծանոթացել է «Դվին» հյուրանոցային համալիրի վերակառուցման աշխատանքների ընթացքին
Վարչապետ Կարեն Կարապետյանն այսօր այցելել է «Դվին» հյուրանոցային համալիրի շինհրապարակ: Նշենք, որ ՀՀ կառավարությունը 2016 թ. մայիսի 5-ին կայացած նիստում հավանություն էր տվել «Դվին» հյուրանոցային համալիրի վերակառուցման ներդրումային ծրագրին: Վարչապետ... մանրամասն »

Среда, 18 Октябрь 2017
При участии Карена Карапетяна в Гюмри открылась улица Руставели, отремонтированная в рамках программы развития исторического центра Кумайри
Премьер-министр Карен Карапетян сегодня посетил Гюмри и присутствовал на открытии улицы Руставели, отремонтированной в рамках программы развития исторического центра Кумайри, где есть имеющие культурно-историческое значение здания, строения, часть которых уже... подробности »
Премьер-министр ознакомился с ходом работ по реконструкции гостиничного комплекса «Двин»
Премьер-министр Карен Карапетян сегодня посетил стройплощадку гостиничного комплекса «Двин». Отметим, что Правительство РА на своем заседании 5 мая 2016 года одобрило инвестиционную программу реконструкции гостиничного комплекса «Двин». Премьер-министр... подробности »