Վարչապետի մոտ քննարկվել են համատիրությունների գործունեության բարելավմանն ուղղված հարցեր
Վարչապետ Կարեն Կարապետյանի մոտ այսօր տեղի է ունեցել խորհրդակցություն, որի ընթացքում քննարկվել են համատիրությունների գործունեության բարելավմանն ուղղված հարցեր: Ներկայացվել է ՀՀ արդարադատության նախարարության մշակած «Բազմաբնակարան շենքի կառավարման մասին» ՀՀ... մանրամասն »
Կարեն Կարապետյանն ու Պյոտր Սվիտալսկին քննարկել են Հայաստան-ԵՄ համագործակցությանն առնչվող հարցեր
ՀՀ վարչապետ Կարեն Կարապետյանն այսօր ընդունել է Հայաստանում Եվրամիության պատվիրակության ղեկավար, դեսպան Պյոտր Սվիտալսկիին: Հանդիպմանը քննարկվել են Հայաստան-ԵՄ համագործակցությանը, Հայաստան-ԵՄ նոր համաձայնագրին վերաբերող հարցեր: Վարչապետը նկատել է, որ ավանդական... մանրամասն »
Վարչապետը ՌԴ պատվիրակության հետ քննարկել է արդյունաբերության ոլորտում համագործակցության խորացմանն ուղղված հարցեր
Վարչապետ Կարեն Կարապետյանն ընդունել է Ռուսաստանի արդյունաբերության և առևտրի նախարարի առաջին տեղակալ Գլեբ Նիկիտինի գլխավորած պատվիրակությանը: Վարչապետը կարևորել է արդյունաբերության ոլորտում հայ-ռուսական փոխգործակցության հետագա զարգացումը և ընդգծել, որ դրա համար... մանրամասն »

Пятница, 8 Сентябрь 2017
У Премьер-министра Карена Карапетяна сегодня состоялось совещание, на котором были обсуждены вопросы улучшения деятельности кондоминиумов. Был представлен разработанный Министерством юстиции РА проект закона РА «Об управлении многоквартирными зданиями», в... подробности »
Карен Карапетян и Петр Свитальский обсудили вопросы сотрудничества Армения-ЕС
Премьер-министр РА Карен Карапетян сегодня принял руководителя делегации Евросоюза в Армении, посла Петра Свитальского. На встрече были обсуждены вопросы, касающиеся сотрудничества Армения-ЕС, нового соглашения Армения-ЕС. Премьер-министр отметил, что ставшие... подробности »
Премьер-министр обсудил с российской делегацией вопросы углубления сотрудничества в сфере промышленности
Премьер-министр Карен Карапетян принял делегацию во главе с первым заместителем Министра промышленности и торговли Россиийской Федерации Глебом Никитиным. Премьер-министр отметил важность дальнейшего развития армяно-российского взаимодействия в сфере... подробности »