«Պետք է հետևողական աշխատել Հայաստանի մշակութային ճանաչելիությունը բարձրացնելու ուղղությամբ». Վարչապետն այցելել է մշակույթի նախարարություն
Վարչապետ Կարեն Կարապետյանն այսօր ՀՀ մշակույթի նախարարություն կատարած աշխատանքային այցի ընթացքում գերատեսչության ղեկավար կազմի հետ քննարկել է ոլորտի ծրագրերը, խնդիրները և անելիքները: Մշակույթի նախարարի պաշտոնակատար Արմեն Ամիրյանը ներկայացրել է նախարարության 2017 թ.... մանրամասն »
Վարչապետն ընդունել է գերմանական Mangold Consulting GmbH ընկերության պատվիրակությանը
Վարչապետ Կարեն Կարապետյանն ընդունել է գերմանական Mangold Consulting GmbH ընկերության նախագահ Կլաուս Մանգոլդի գլխավորած պատվիրակությանը: Հանդիպմանը ներկա է եղել նաև «Հայաստանի զարգացման նախաձեռնություններ» (IDeA) հիմնադրամի համահիմնադիր Ռուբեն Վարդանյանը: Հանդիպմանը... մանրամասն »

Премьер-министр посетил Министерство культуры: «Нужно последовательно работать в направлении повышения культурной узнаваемости Армении»
Премьер-министр Карен Карапетян сегодня посетил Министерство культуры РА и с руководящим составом ведомства обсудил программы, проблемы и задачи сферы. Исполняющий обязанности Министра культуры Армен Амирян представил ход выполнения приоритетных задач и... подробности »
Премьер-министр принял делегацию немецкой компании Mangold Consulting GmbH
Премьер-министр Карен Карапетян принял делегацию во главе с президентом немецкой компании Mangold Consulting GmbH Клаусом Мангольдом. На встрече присутствовал также соучредитель фонда «Инициативы развития Армении» (IDeA) Рубен Варданян. На встрече были обсуждены вопросы... подробности »