Վարչապետ Կարեն Կարապետյանի գլխավորությամբ կառավարությունում տեղի է ունեցել ՀՀ տեսչական մարմինների միասնական բողոքարկման հանձնաժողովի նիստ: Հանձնաժողովը քննարկել է ՀՀ ԿԱ պետական եկամուտների կոմիտեի հարկային և մաքսային մարմինների գանգատարկման հանձնաժողովի ընդունած... մանրամասն »
Վարչապետն ընդունել է «ՓրայսուոթերհաուսԿուպերս» ընկերության գործադիր գործընկեր Մարկ Հենիին
Վարչապետ Կարեն Կարապետյանն այսօր ընդունել է «ՓրայսուոթերհաուսԿուպերս» (PwC) ընկերության Եվրասիայի հարցերով գործադիր գործընկեր Մարկ Հենիին: Ընկերությունն աշխարհում խոշորագույն՝ աուդիտ, հաշվապահություն, հարկային խորհրդատվություն, կորպորատիվ ֆինանսներ և... մանրամասն »
«ՊԵԿ-ում փոփոխությունների առնչությամբ տրամադրվածությունը շատ ավելի կոշտ է, շատ ավելի խորը ու շատ ավելի ֆունդամենտալ». Կարեն Կարապետյան
Վարչապետ Կարեն Կարապետյանի գլխավորությամբ կառավարությունում տեղի է ունեցել Կոռուպցիայի դեմ պայքարի խորհրդի նիստ: ՀՀ արդարադատության նախարար Արփինե Հովհաննիսյանը նախ ներկայացրել է խորհրդի կազմում իրականացվող փոփոխությունները և նշել, որ դրանում ընդգրկվել են պետական... մանրամասն »

Под председательством Премьер-министра Карена Карапетяна в Правительстве cостоялось заседание Единой апелляционной комиссии инспекционных органов РА. Комиссия рассмотрела четыре заявки против решений, принятых комиссией по жалобам налоговых и таможенных органов... подробности »
Премьер-министр принял исполнительного партнера компании «ПрайсуотерхаусКуперс» Марка Хенни
Премьер-министр Карен Карапетян сегодня принял исполнительного партнера по вопросам Евразии компании «ПрайсуотерхаусКуперс» (PwC) Марка Хенни. Компания является членом крупнейших в мире сетей, предоставляющих услуги в сферах аудита, бухгалтерии, налогового... подробности »
Карен Карапетян: «Касательно изменений в Комитете госдоходов настрой гораздо более жесткий, более глубокий и более фундаментальный»
Под председательством Премьер-министра Карена Карапетяна в Правительстве состоялось заседание Совета по борьбе с коррупцией. Министр юстиции РА Арпине Ованнисян сначала представила осуществляемые в составе Совета изменения и отметила, что в него включены... подробности »